Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 16 eves kora ota egyutt el...

16 eves kora ota egyutt el egy fiuval, anya örül neki engem meg utalnak,en vagyok a hulye vagy ez teljesen helyen valo? Meg fogok bolondulni

Figyelt kérdés

Van egy hugom 18 eves. 16 eves volt amikor ide hozta a baratjat, es azota itt el. Anya annyira orul neki mintha lediplomazott volna kb ugy viselkedik a hugommal buszke ra amiert egyutt el egy fiuval. Én 22 eves vagyok, engem hulyenek nez teljesen amiert nem vagyok olyab mint ők. Senkivel nem eltem egyutt, senkit nem hoztam ide. De mindegy igazabol tudom milyen egyutt elni egy fiuval mert egyutt elek ezzel a gyerekkel en is 2 eve ha akarom ha nem nekem egyutt kell elnem egy 18 eves fiuval.

A hazunk olyan, hogyha levegot veszek hallod barmelyik tersegben. Akarhanyszor szexelnek en annak a tanuja vagyok.... ha furdenek es dugnak azt is hallom....mar egy idegroncs vagyok attol ami itt van de sajnos nem tudok még elkoltozni.

Anya ugyanaz mint a hugom, neki is van egy baratja vagy nem is tudom mije aki uti veri elveszi tole a fizeteset sose lattam nem is akarom. Eltunik napokig olyankor vele el. Aztan haza jon itt el. Szerintem ez sem nornalis hogy egy 47 eves unokás asszony ezt csinalja mint egy tinédzser de ők a hugommal szo szerint ugyanazt csinaljak. Es mar kezdek megorulni hogy nem tudom ez normalis e vagy en vagyok a regimodi meg hulye....

De amugy az a legdurvabb hogy hiaba itt el a fiu, en vagom a fat en tuzelek es hugom hiaba egy asszony mar en takaritok allandoan ő meg a szobaba fetreng. Furdeni nem tudok allandoan vizet kell melegiteni a gazon mert kifurdik a meleg vizet nincsenek tekintettel a masikra. A szobamban nem tudom feloltani a villanyt mert a hugom szobajaban lehet felkapcsolni amikor besotetedik en a sotetben ulok a szobamban. De nem tudok egyszeruen mit tenni nem szolhatok mert anya elzavar

Bele vagyok betegedve hogy miert ide szulettem es sehogy nem tudok még elmenni de itt megfogok bolondulni vagy megverem oket mert

legszivesebben megverném őket egyszer bebolondulok nagyon rossz vege lesz nagyon sokat turtem mar. Egy munkahelyemrol miattuk szamoltam le mert nem tudtam miattuk aludni es2:20kor keltem munkaba napokig alvas nelkul jartam dolgozni. Szo szerint kikeszitenek engem. Az oblitot eldugja beviszi a szobajaba hogy en ne hasznaljam es mar fulok meg az idegbe hogy ilyen dolgokat hagyok egy szaros 18 evesnek mert ha szolok hajlektalan lennek. En vagyok a hulye vagy ez teljesen normalis? En most is sirok nem tudom mit tegyek. Ők anyaval ugyanolyanok es nem erdekelnenek ezek a dolgok ha nem itt laknék de itt lakok nem tudok mit tenni


2022. jan. 19. 01:46
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Mar megbantam hogy ki irtam ezt a kerdest.

El kell koltozzek es kesz.

2022. jan. 19. 01:50
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Na ugye, tudod te mit kell tenni
2022. jan. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozol most?

Akár egy szobát is ji tudsz venni valahol. :(


Draga arra az albérlet??

2022. jan. 19. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Csak irigykedsz ra hogy o legalabb dug valakivel
2022. jan. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Mit dolgozol? Mi a szakmád?

Ha több személlyel eggyütt költözöl egy házba, úgy eléggé eloszlik lakbér vagy van még több lehetőség hogy valakivel/valakikkel közössen osztoztok a lakhelyen is és a költségeken is!

Vagy, mi miatt nem lehetséges hogy elmenj?

2022. jan. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%

Egyáltalán nem egészséges ha felnőtt emberek az anyósukkal épnek egy fedél alatt.

Az meg nonszensz, hogy ki is néznek, mert neked ez nem menne.


Költözz el a francba, mást tényleg nem tehetsz.

2022. jan. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon sajnálom. Barátnőmmel is hasonló helyzet volt. Én mentettem ki lényegében abból a környezetből.
2022. jan. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%

Azt írod az anyád egy unokás asszony, vagyis a húgodnak már gyereke is van tőle? Gratulálok....

Ahogy írod egyedül tet űnsz normálisnak a családból. Szerintem amint tudsz költözz el, mert tényleg ki fogsz készülni. Gondolom valami régi házban laktok, ahol szoba nyílik szobából. Menekülj.

2022. jan. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%

Van stabil munkád?

Mekkora településen élsz?

Milyen szakmád, végzettséged van?


Én elköltöznék azonnal, tönkretesznek, pedig a leírást alapján egyedül te vagy normális az egész családban.

2022. jan. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Vigyel haza egy sracot es hangosabban dugjatok mint a hugodek
2022. jan. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!