Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem ment Szilágyi Gerda...

Miért nem ment Szilágyi Gerda az anyjához, miután a bíróság neki ítélte 17 évesen?

Figyelt kérdés

Forrás


[link]



2022. jan. 6. 23:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Az apja nem engedte 21 hónapig, akadályozta.


Most meg gondolom zsarolja.

2022. jan. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
66%

1#


21 hónap alatt már 19 éves lett, kicsit túlzó a cikk. 18-at betöltve már hatályát is vesztette a döntés..

Tóth Gabi 16 évesen lelépett otthonról. Mivel zsarolja a mai napig a lányát, hogy az kitart mellette és meghazudtolja a saját anyját és nővérét?

2022. jan. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

Azért lehet össze-vissza manipulálni embereket, "gyerekeket".

Tudod, hogy hány olyan eset van, amikor az élettárs veri a nőt, de a nő mégsem lép le? Olyan is van, hogy összeverik, még feljelentést is tesz, végre különválnak, aztán meg jól összeházasodnak annak ellenére, hogy a pasi ellen távolságtartási végzés volt hatályban.

2022. jan. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
73%
Olyan is van, hogy egy diák szexuális zaklatással vádolja tanárát, amiért rossz jegyet adott neki.
2022. jan. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
11%

Az ki?

Valami celeb?

2022. jan. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%

Akik ilyeneket kérdeznek, mint a 2es, azoknak halvány lila fingja nincs, milyen egy ilyen kapcsolatban meg családban élni...

Az anyát is szidja-hordja mindenki, hogy miért nem csinált semmit, amikor a gyerekeit bántotta az apjuk. Hát mert őt is bántotta, ugyanabban a helyzetben volt, amiben a gyerekei.

Könnyű kintről meg utólag pofázni, hogy kinek mit hogyan kellett volna csinálni. Benne élni egy ilyen szarban elképzelni sem tudjátok, hogy milyen.

2022. jan. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
65%

6#


Talán Lilianát mai napig az anyja veri és kényszerítí, hogy gyalázza az apját!

2022. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
63%

Kedves 6-os


Attól, hogy téged szexuálisan zaklatott az apád és ezt bizonyítani is tudtad, még nem hihetjük ugyanezt el, mindenféle őrültnek, aki a médiában szeretné lejáratni familiáját pénzeső reményében.

2022. jan. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Nem zaklatott az apám szexuálisan. Egy elmebeteg pasim volt, akitől 5 év után tudtam megszabadulni úgy, hogy elmenekültem külföldre. 1 év után már egyértelmű volt, hogy le kell lépnem attól az állattól, de még kellett 4, hogy meg is merjem lépni. Szerencsémre nem volt semmi, ami mellette tartson, nem voltunk házasok. Így se volt egyszerű a pszichológiai része. Az ilyen pszichopaták mellett egy erőtlen személyiségű nő tökéletesen elhiszi, hogy normális, ahogy bánnak vele. Kétségem sem volt afelől, hogy megérdemlem azt, amit tőle kapok. Az élet ilyen, nekem ez jutott. A francokat. Csak ezek a rohadék férgek úgy elveszik a saját személyiségedet, hogy el se tudod képzelni, hogy nélküle lehetsz még valaha valaki. Én is védtem őt mindenki előtt. Ha megjelentünk valahol társaságban, senki meg nem mondta rólunk, hogy mi folyik otthon. A mai napig sokan nem hiszik el, amit mesélek róla. "A Zsolti???!? Ó, hát az kizárt dolog, az egy áldott jó ember!" Aha, az... Na mindegy, leszarom, nem tudom, hogy a Szilágyi sztori igaz-e, én is fenntartásokkal olvasom a cikkeket, csak mondom, hogy az élet nem ennyire fekete és fehér, hogy ha valakit bántanak, akkor az biztos azonnal megy és segítséget kér és kilép a kapcsolatból vagy a családból.
2022. jan. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%
Arról nem is beszélve, hogy azért régen óriási szégyen volt válni, egy nő nem léphetett csak úgy ki egy házasságból. Ma sem veszik komolyan sokan a nyomorát, hát akkor szerintetek 15-20 évvel ezelőtt mi lett volna, ha Szilágyiné fogja magát és bejelenti, hogy a sikeres, elismert férje amúgy egy állat és üt ver otthon mindenkit. Ki hitt volna akkor neki? Gondolkozzatok már kicsit. Ne a ti szemszögetekből nézzetek egy ilyen történetet, hanem képzeld bele magad a helyébe.
2022. jan. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!