Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sötét nap előtt állok. Bátorna...

Sötét nap előtt állok. Bátornak kell lennem és szembenézni a félelmeimmel. Velem vagytok?

Figyelt kérdés

2022. jan. 21. 02:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én veled vagyok.

Kitartás és sok sikert kívánok hozzá.

Hogyan tovább?

2022. jan. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Össze kell szednem magam. Lezárni a múltat elsősorban. Eltávolítani a rossz szokásokat és kártékony embereket az életemből.
2022. jan. 21. 03:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen!

Jól hangzik.

Ezeket a mai nap kezdet megvalósítani?

Mik a személyes problémáid ha nem titok? Privátban is megírhatod ha ide nem szeretnéd.

Mi volt a múltban?

Milyen rossz szokásaid vannak?

2022. jan. 21. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Össze fog jönni, nyugi :).
2022. jan. 21. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Fel kell mondanom. Szabadsággon voltam, de már nem bírnám a régi munkahelyemet. Ezt halogattam egész héten, de ma bemegyek. A másik meg, hogy orvost kell találnom, aki foglalkozik a problémáimmal. Új munkahelyet is kell találnom. A jövőmre gondolni. Meg kell szabadulnom két hamis barátomtól is. Az egyik csak akkor keres, ha akar valamit, a másik maga sem tudja, mit akar.

Úgy tervezem, hogy most a hónap végén fokozatosan átállok egy új életmódra, amiben kevesebb netezés, több olvasás és sport van. Februárban már így akarom kihúzni. Fogynom is kell.

Hirtelen ennyi jutott eszembe. Elég ideges vagyok most, semmit nem aludtam, de jó, hogy itt van, akit érdekelnek a dolgaim. Én is meghallgatok bárkit szívesen.

2022. jan. 21. 03:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondj fel nyugodtan,teljesen megértelek,tudom milyen érzés.

Jó ötletnek tartom az orvost,ha megtalálod a számodra megfelelőt biztosan javulni fog a helyzeted, csak ne add fel és légy erős.

Keress egy olyan munkát amit szívesebben csinálnál vagy esetleg csak ki szeretnéd magadat benne próbálni,ha csak pár hetet-hónapot dolgozol ott az sem baj,tapasztalj és próbáld ki magadat,mire vagy képes ha esetleg szeretnéd,azért ha látod hogy erre is meg arra is képes vagy akkor azért ad egy jó nagy adag önbizalmat.

Ha sikerült felmondanod jöhet az orvos keresése és időpont foglalása,ezekután a hamis baráti kapcsolat megszüntetése, új munkahely keresés ami szerintem az sem baj ha csak ideiglenes,majd jöhetnek a tervek kigondolása és összeírása.

Február 1-től már az új életmódot szerint élj,persze csak szépe fogozatosan, mert ha minden egyszerre akarsz szerintem ki fogsz égni elég gyorsan és el megy a kedved.

Ne légy igedes, nincs értelem.

Örülök neki hogy meg szeretnéd oldani a problémáidat.

Köszönöm szépen hogy le írtad, nagyon kedves vagy.

Úgy érzem nekem is új életmód váltásra van szükségem amihez már szerencsére hozzá is kezdem,de még nagyon az elején vagyok,jó volna ha valakivel közösen támogatnák és erősítenénk egymást.

2022. jan. 21. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: jól teszed, sok erőt és kitartást kívánok!
2022. jan. 21. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Már úton is vagyok.
2022. jan. 21. 05:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!