Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik településen laksz? Ha...

Melyik településen laksz? Ha értékelni kéne a települést, 1-10-ig hanyasra értékelnéd?

Figyelt kérdés

Kezdem:


Nyíregyháza 7/10


Részletesesebben is kifejtheted a véleményedet, hogy mit szeretsz és mit nem szeretsz benne, elköltöznél e, ha lehetne stb.



2022. jan. 21. 15:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
68%

Budapest II ker. 2/10

külsőségek, közöny, pénzhajhászás, érdekek.

2022. jan. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Budapest belsőbb része, mondjuk úgy a Hungárián belül.


Nem szeretem, legyen 3/10.


Ezek nagy része valószínűleg a világ összes ekkora és hasonló népsűrűségű városára igazak:

- lakásban lakás

- nagyon sok ember, tömegnyomor

- vadidegenek indokolatlanul is nagyon közel jönnek

- aszfaltrengeteg

- sűrű beépítettség

- kevés természet(es)

- lassú tömegközlekedés (gyalog is maximum kétszer annyi idő)


Cserében (legalábbis az én konkrét lakóhelyem) nem olyan jól ellátott, boltokért, beülős helyért simán kell annyit menni, mint egy bármilyen kisvárosban. Falukban se sokkal rosszabb (ami falukat én ismerek!!), igen, ott alkalmazkodni kell a fél-egyóránként járó vonathoz, cserében az nem 1 óra alatt tesz meg 10 km-t vagy 45 perc alatt 5-öt.

Mondjuk egy pláza van nem messze innen, ahova olyan szerencsétlen a tömegközlekedés, hogy gyalog járok - valahol 20-30 perc között van gyalog és tömegközlekedéssel is.



Volt nyaralónk ott, ahova eredetileg születtem.

Kertesházak, lehetőség arra, hogy termessz egy kicsit magadnak, szabadban lét, kert, rengeteg zöld, dombok, csend (a vasút miatt már amennyire), 10 percnyire egy nagyobbacska város, ahol üzletek, beülős helyek, mozi, edzőterem, 40-45 percnyire Budapest (késés nélkül inkább 40).

Valami ilyesmi az én világom.



N

2022. jan. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!