Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csak a férfiaknak...

Miért csak a férfiaknak "szabad" öregedni?

Figyelt kérdés

Ha belegondoltok, sok férfinak azt mondják, jól áll az őszülő haj, míg a nők rohannak a hajfestékért. Aki tehetősebb, az botoxoltat is, hogy fiatalos maradjon a kinézete, ezt is szinte csak a nők csinálják. Némelyik hölgy túlzásba viszi, és olyan sminket tesz fel, ill olyan ruhákban jár, mint egy tinédzser. Férfiaknál ezt nem igazán vettem észre. Nyilván náluk is van kapuzárási pánik, de többségében akkor sem elsősorban a külsejük miatt aggódnak, hanem hogy lemaradtak valamiről, nőzni kezdenek.

Szerintem a testünk változása elengedhetetlen, mindkét nemnél, csak nem fér a fejembe, hogy a nőknek miért nem "szabad" öregedni.

Mi a véleményetek?



2022. jan. 22. 14:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert ezt nyomatja beléjük a média, ez a látvány tárul elé mindenhol a tvben, interneten, reklámokban, plakáton, plázákban, ezt hallja is hasonló helyeken, mindenféle marketingszövegben. Most már a barátnőktől is: de jól nézel ki, letagadhatnál 10 évet, stb.

A férfiak nagyobb része is a fiatalabbakra ácsingózik, hogy ebben mennyi szerepe van a médiának, biztos van. Ha van férje, nem akarja elveszteni.

2022. jan. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Ezt a nok talaljak ki maguknak.."


Ja, véletlenül se ír ki minden nap valami idióta egy "miért öregednek meg ilyen hamar a nők harminc felett" kérdést, vagy írnak rengeteg olyan kommentet nap mint nap, hogy "a nők 30 felett már kutyának se kellenek" , "egy 40es férfi nem nem akar egy vele egykorú "öreg nővel" összejönni, inkább keres magának egy 20 évest".

2022. jan. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy nő kb. annyit ér amennyire szép. 95 százalékuk rohadt nagy nulla akiknek az egyetlen êrdeme az, hogy dekoratív módon körbe nőttek egy női nemiszervet...
2022. jan. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
50%
Ezzel nemtudnak mit csinalni a nok.. Sok fiatal csaj bukik idosebb pasikra. Forditva ritkabb. A ferfi meg a fiatal csajt valasztja termeszetesen 🤷‍♂️
2022. jan. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
75%

Ez azért van, mert sok férfinek jól áll az öregedés. Van olyan ffi, aki 50 évesen sármosabb, szebb, mint 30-35 éves korában.


Nőknél pont fordítva. Ők fiatslon bombák. Kb 35-40 ig.

Utána már szélsebesen hanyatlik minden, elundulnak a lejtőn sajnos.

Amelyik nő szerencsés, és negtartja a csinosságát, vékonyságát, az még akár türhető is lehet.

Akinél viszont elindúl az elhízás, az 50 körül katasztrófa.


Na, ez mondjuk a férfiakra is igaz. Csak az néz ki 50 körül jól, aki normál testalkatú.

Aki elhízott,elpohosodott, és okyan a hasa mintha lenyelt volna egy 8 kilós görögdinyét, az úgyszintén katasztrófa.

2022. jan. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15: Mint férfi mondom hogy amúgy van úgy hogy a nő is nézhet ki jobban 40 éves korában mint 20 évesen. Angelina Jolie, Lady Gaga pl.(Arcra értem)

Szerintem fontos a koponya formája és hogy a koponyán a bőr hogy áll.

Mert lehet hogy valakinek markánsabb arca van viszont fiatalon túl pufók a bőre és kicsit öregednie kell hogy beérjen.

Valaki meg 20 évesen néz ki jól mert inkább a babaarc dominál és neki meg rosszabbat tesz az ha kimegy a pufókság.

Én 30 vagyok és 20 évesen 14 évesnek néztem ki. Most 30 évesen kezd az arcom férfiasabban kinézni.

Gondolom hogy akik megy 18-an évesen néztek érett felnőttnek mostanra kezd sza.rabbul kinézni.

És persze erre még rájön a dohányzás, az alkohol és az elhízás, kevés testmozgás is amik befolyásoló tényezők

2022. jan. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
76%

16.

Pont ezt mondtam, amit te az utolsó mondatodban.

Végül is, ha nem hanyagolja el magát valaki, akkor férfiként, és nőként is nézhet ki jól még 40-50 évesen is.


De egyébként én is láttam már okyat is, aki fiatal lánynak nem nézett ki túl jól.

Aztán lett 2 gyerek, kicsit ki asszonyosodott. Lett jó kis popója, szép nagy cicijei. Egész kis szexi anyuka lett belőle. Jót tett neki a kor.

Ilyen is van egyébként valóban.

15#

2022. jan. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!