Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az emberekről akik állandóan dicsekednek?

Figyelt kérdés

Mire jó ez?

Miért csinálják?


2022. jan. 27. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Dicsekedni.

Az se jobb, mikor panaszkodnak

2022. jan. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát persze nem tudom mit gondolsz te dicsekvésnek, valószínűleg azt is, amit én csinálok. Nekem kifejezetten jó életem van, de annyira, hogy egy "hogy vagy?" kérdésre sem tudok őszintén válaszolni dicsekvés nélkül.

Azért csinálom, mert szeretem megosztani az örömöm és a sikereimet, mert annyi van, hogy nehéz magamban tartani.

Szocializálódom beszélgetek emberekkel, akkor nyilván elmondom mi van velem.

2022. jan. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Irigylem őket. Ha másért nem, akkor azért, hogy ők olyannak tudják latni a saját életüket, amivel dicsekedni lehet.
2022. jan. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Aki állandóan dicsekszik, általában más örömének nem tud örülni (tapasztalataim szerint), és ha véletlenül te mondasz valami jót, egyből rákontráz.
2022. jan. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam dicsekedni🤷‍♂️

Sokan mondják hogy mennyire szerény vagyok, hát ez ilyen. Megvan mindenem ami kell, jó munka, ház, család stb, miért lenne szükséges dicsekedni!? Hisz minden olyan jól összejött...

2022. jan. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!