Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményed az olyan...

Mi a véleményed az olyan emberekről, akik állandóan csendben vannak?

Figyelt kérdés
Pl. egy társaságban, munkahelyen belül nem beszélnek a kollégáival, és a kollégái sem tudnak semmit sem az életéről, egyszerűen nem nyílik meg senkinek sem, és férfiról van szó.
2014. dec. 2. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Sötét, és mély titkokat rejtenek.
2014. dec. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Semmit, minek foglalkoznék ilyen emberrel?
2014. dec. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
4%
Idegesítő lehet.
2014. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Jol teszik mit kell folyton pofazni? Megcsinaljak a dolgukat es kesz, jobban idegesit aki folyton pofazik ertelmetlen dolgokrol...
2014. dec. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Én is ilyen vagyok.
2014. dec. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Mivel én már az előző munkahelyemen megtanultam, hogy senkinek ne mondjak semmit, mert ha egynek elmondok valamit, az tovább adja, abból pletykálkodás lesz, a végén mindenki tud arról a dologról és ha egy kicsit komolyabb a dolog, hirtelen mindenki azon csámcsog, így maximálisan meg tudom érteni. Csak akkor szólalok meg, ha nagyon muszáj. Dolgozni megy (megyek) nem kiteregetni a szennyest. Amúgy sincs idegesítőbb a folyamatosan pofázó kollegáknál...
2014. dec. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Ismerek ilyet, a zárkózottságán túl olyan emberi megnyilvánulásai vannak, amik igen fejlett érzelmi intelligenciáról tanúskodik.
2014. dec. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Dolgozni jár be, nem barátkozni. Ilyen is van. Lehet, hogy jó munkaerő, de azért a munkahely is egy közösség, ahová nem árt beilleszkedni. De ha nem, hát nem. Ha együtt lehet vele ettől függetlenül dolgozni, akkor elfogadnám így, bár biztos zavarna.
2014. dec. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%

Inkább hallgató közönség vagyok, és igy jobban fel tudom mérni,hogy az emberek milyenek.

A csendes embereket jobban tisztelem,mint azokat,akik állandóan beszélnek,csak azért, hogy felfigyeljenek rájuk.Ugyanigy vagyok az izgõ-mozgó emberekkel is, hiányzik nekik a középpont.

2014. dec. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%

én is igy vagyok. nem tudok tásaságba beilleszkedni,miről beszélgetni. emberiszonyom is van.

csak szűk baráti körben tudok megnyilni,de akkor nagyon. :)

vannak nálam erősebb egyéniségek,akiknek meghagyom h a társaság közzéppontja legyen.

csak szűk baráti körben tudom elengedni magam.

2014. dec. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!