Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nehéz érdekelni másokat?...

Miért nehéz érdekelni másokat? Hogy beszélhetnék érdekes dolgokról, amikor az életem totál egyhangú, unalmas?

Figyelt kérdés
Amit mondok, írok, az a másikat 99%ban egyáltalán nem érdekli. Pl. ha magamról beszélek meg arról, hogy mit csinálok ma. Unalmas élet mellett milyen dolgokról beszélhetnék?
2022. jan. 29. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Közös dolgokról,olyan dolgokról amik mindkettőnk életét befolyásolják...

Politika,fizetések,munka,pletyka,kapcsolatok,mi helyes mi nem,filozofálás,aztán mindenki megissza az utolsó korty kávét,és elköszön.

2022. jan. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Az én életemnél unalmasabb nem kell, mert egy napi rutinok sorozatából álló átlagos élet.

Egyébként sem szeretek a magánügyeimről témázni, mégis lógnak rajtam az emberek, mert órákat tudok beszélgetni úgy, hogy magamról nem mondok semmit, mégis érdekes számukra.

Valójában igazából senkit nem a másik élete érdekel, hanem a magáét tartja fontosnak. Így sokat nyersz, ha te beszéltetsz másokat!

Amellett nem árt, ha van egy kis műveltséged, hozzá tudsz szólni a napi eseményekhez és máris fel tudsz vetni egy-egy témát.

2022. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pacsi, ilyen vagyok én is. Nincsenek barátaim, nem érdekelnek mások, nekem sincsen érdekes életem. Kissé ez olyan, mintha az empátia ment volna ki belőlünk, és ezen kellene először dolgoznunk.
2022. jan. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!