Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel foglaljam le magamat az...

Mivel foglaljam le magamat az evés helyett?

Figyelt kérdés

2022. jan. 30. 07:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sporttal, meditálással, könyvolvasással, önfejlesztéssel, rendrakással, filmezéssel...
2022. jan. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én pár hónap alatt híztam vagy 20 kg-ot, mert én is az evéssel foglaltam le magam.

Mikor rájöttem hogy ez nem oké, fokozatosan csökkentettem a kaját, kóla helyett ásványvizet ittam/iszok azóta is. Igazából nem is azt kell kitalálni hogy mit csinálj evés helyett, hanem az evést kell úgy szervezni, hogy tudod mikor ebédelsz, mikor reggelizel stb, ha kitalálod hogy hány órskor ülsz le kajálni, akkor ndm lesz az hogy egy nap vagy 18× zabálsz.🤷‍♂️

Egyébként azóta sokkal produktívabb vagyok, muszáj, mert valamivel így muszáj vagyok elfoglalni magam az evés helett...

Jaa, meg újra 70 kg, ami férfiként a magasságomhoz pont ideális.

2022. jan. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el naponta megadott időben futni. Kisebb távokkal kezdd.
2022. jan. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!