Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csinálnak 1-8 éves körú...

Mit csinálnak 1-8 éves körú gyerekeitek ha a nagyszülőknél vannak (akár amíg a szülők elmennek valahova)? Mivel foglalják le őket?

Figyelt kérdés
2021. jún. 17. 06:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyám egész jól le tudja foglalni őket, gyöngyöt fűznek, gipszet öntenek, aztán kifestik, hasonló kreatív dolgok.
2021. jún. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi egyik rokonnál cseresznyét, uborkàt szedtünk, tyúkot etettünk, főztünk, teraszt sepertünk..


Másik rokonnal bunkert èpítettünk, rajzoltunk, mesét néztünk, legoztunk, számítógépen játszottunk, társasoztunk, országvárosoztunk.

2021. jún. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Közös sütés-főzés is jó program.
2021. jún. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
2 éves ha apunál van: autóznak, hintáznak, kertben járszanak (trambulin, krétával rajzolnak) vagy beviszi a fészerben és megmutogatja a gyereknek a kincseit (kábelek, villanykörték, csavarok, szerszámok, kerti szerszámok stb, ezzel akár 1 órát is elvannak annyira imádja a gyerek és mindig ezt meséli este a leglelkesebben) vagy beülnek az autóba és akkor "vezet" a gyerek, ezt is imádja. Szóval ilyesmiket.
2021. jún. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
2 éves. Minden érdekli. Anyuméknál jó nagy udvar van, jószágok, trambulin, medence. Pancsol, ugrál, fociznak, etet, beülnek a kocsiba és vezet, zenét hallgatnak és táncol... Stb
2021. jún. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Aki lepontoz, miért teszi? Nem tetszik az elfoglaltság, amiket felsoroltam? Akkor is ezeket csinálják...
2021. jún. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

2 éves a fiam. Anyáékhoz jár el mostanában (úton a tesó, így a vizsgálatok alatt ott van, apa nem tud ennyi szabit kivenni).

Nekem annyiból könyebb a helyzetem, van 2 kisebb tesóm, 12 és 14évesek. Velük is tök elvan a fiam, illetve az ő játékaik még megvannak.


Legóznak, trambulinoznak, fociznak, tyukokat etetnek, tegnap pl 2 órát medencéztek, van ott lábbal halytós kistraktorja azzal játszik sokat... mikor mit.


Illetve a kérdés azt a részét, hogy "akár amíg a nagyszülők elmennek valahova", nem értem. Csak akkor hagyom ott a gyereket, ha otthon vannak vele.

2021. jún. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
2,5 éves fiú, 6 éves lány. Anyuéknál sokat mennek: motoroznak, bicajoznak, játszótereznek főleg. Anyósoméknál vagy az udvaron megy a motorozós móka, vagy homokoznak, csúszdáznak, melegben pancsolnak, ilyesmik. Bent van náluk hinta, kis trambulin, csillió játék, festék, ceruza, kisautó, építő, mindenféle, ezekkel játszanak. Anyukámon azt látom, hogy bent annyira nem tud/szeret játszani velük, sokkal többet viszi őket akkor, amikor már kimenős, mászkálós idő van, télen kevesebbet. Pedig amúgy én sose szoktattam őket arra, hogy állandóan kint tombolunk napi 6 órát (természetesen kimegyünk, csak nem egész nap), teljesen jól elvannak bent is, csak anyunak valahogy ez nem jön be annyira.
2021. jún. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyszüleimnél volt egy udvar, engem túlzottan nem kellett lefoglalni, lefoglaltam magam, akar egy bottal is.


Anyám panelben él, amikor neki jött az unoka, felkészült sok

2021. jún. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Játékkal, amivel az unoka lefoglalja magát (tesóm unokája), de a gyerek általában tvzik.
2021. jún. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!