Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik itt kibeszélik Avramlatos...

Akik itt kibeszélik Avramlatoscát azok irigyek rá?

Figyelt kérdés
2022. jan. 30. 22:13
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
78%

Nem feltétlenül irigyek. Azt mondanám nincs életük, hogy ide kell róla kiírogatni. A legtöbb ember, mint én is, sok hírességet, influenszert nem kedvel. Nekem valahogy még sincs arra időm, affinitásom, hogy itt lejárató kampányt hirdessek és magamat önigazoljam. ;D

Ennél tartalmasabb életem van.

2022. jan. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
88%
Nemtudom, de ilyen névre biztos nem lennék büszke, egyébként kurvára fogalmam sincs, hogy kiről van szó.
2022. jan. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
95%

Az irigysegnek ehhez semmi koze.


2 oka van; az egyik, hogy az emberek addig is elfeledkeznek a sajat bajukrol, amig naluk sokkal nagyobb proli a tema, a masik, hogy egyeseket bosszant a kulturalis megrontas. Mert ez az.

2022. jan. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
96%
Ez a név kb úgy hangzik mintha lefejelném a billentyűzetet 🤣🤣
2022. jan. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 Thispain ***** válasza:
95%

Azt sem tudom, ki az...

Te ismered?

2022. jan. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%

Ő írt egy könyvet? Vagy ki ez?

Nem vagyunk rá irigyek, nem is tudjuk kiről van szó.

2022. jan. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
82%
Hirtelen én se tudtam, ki az, de rákerestem...Hát elég nagy suttyó egy "nő", kétlem, hogy rá bárki is irigy lenne
2022. jan. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
88%
De unalmas mar ez a duma… Valaki valakiről megfogalmaz egy negatív kritikát, es akkor o mostmar biztos irigy. Mire lennénk azok, egy 50esnek kinéző ocsmany felcigany klepto nőre? Meg ez a “nekem nagyon jo eletem van, nem szorulok ra arra hogy idegenekrol beszeljek” stb.. megis gyakorin bszod az idot, szoval ez egy oximoron. Akinek olyan nagyon jo elete van, fel se jon ide, vagy leszarja ezeket a kerdeseket, nem fogja alatta bizonygatni magat.
2022. jan. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
Ez a valódi neve?
2022. jan. 31. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
19%

8

A kettőnek semmi köze egymáshoz. Én azt mondtam, arra nincs affinitásom, hogy kérdést írjak ki xy celebről, akármennyire is rühellem. Mert minek? Attól még olvasgathatom az oldalt.


Ez a nagy utálkozás amúgy mire jó? Meg hogy ocsmán félcigány nőnek hívod?

Ennyi szorult beléd? Most boldogabb itt mindenkinek az élete, hogy idejön egy xy emberes kérdés alá és telibe alázza a másik embert?

Na, nekem ENNÉL van jobb életem. :) Pedig én sem követem már egy ideje. ;)

2022. jan. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!