Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy siker a...

Miért olyan nagy siker a nőknek felcsináltatni magukat?

Figyelt kérdés
Ezt nőként kérdezem. Én mindig arra vágytam, hogy a gyerek házasság után legyen, meg amúgy is szeretném a párommal kiélvezni még előtte gyerek nélkül egymást. Aztán az ismerőseim körében azt látom, hogy egyre többen teherbe esnek fél éven belül, aztán a pasi hamar el is jegyzi, majd el is veszi a nőt, tehát elég hamar célba érnek.
2022. febr. 2. 17:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem divat, csak nem ismerik a fogamzásgátlás megfelelő módszereit.


Tipikusan aluliskolázott, keveset kereső, társadalom alján lévő emberekre igaz ez.

(Ami persze a többség is)

2022. febr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Hát én már láttam tanult embert is így járni.
2022. febr. 2. 17:07
 3/29 anonim ***** válasza:
75%

Házasság már 20 éve nem divat. Hol élsz?

Persze sokan házasodnak, de sokan eleve nem is gondolnak rá, mint opcióra

2022. febr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%
Más meg nem akar a párjával kettesben élni, hanem minden álma egy gyerek minél hamarabb. Ez van, nem vagyunk egyformák.
2022. febr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%

2#


A "már láttam", "van több olyan ismerősöm" stb... kezdetű mondatok nem jelentik azt, hogy valami trend vagy divat.


Történnek balesetek, meg van nagyon kevés ember aki adott helyzetben rögtön akar gyereke.

2022. febr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%

Az ő hasukat simogatják,gratulálnak nekik.

Már nem tudják hogy mit kezdjenek a figyelemhiánnyal...

És évekig tudnak fényképeket készíteni a gyerekről,aki még jóformán a világát sem tudja,de máris bukta a privát életét,mert akaratán/tudatán kívül a fél világ látja egy szál fban.

Már fogalmuk sincs,hogy mit tegyenek,mert nem érdekes az életük picit sem.

Vagy ez a királyi sétapálca,magyarul a felnőttéválás kulcsa...

Nem érzik magukat jól a bőrükben,kell valami amitől ők többek,színesebb az életük...

Sokan megbánnak dolgokat,nem véletlen...

2022. febr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
83%

Mert ebben látják a biztosítékot, sajnos még mindig erre nevelik őket. Aztán jó nagyot koppannak, ha mégis otthagyják őket és gyerekestől magukra maradnak. És ehhez nem sok köze van az iskolázottságnak.

N

2022. febr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
87%
Egy gyerek kiváló zsarolási potenciál, ha a férfi már kifele menne a kapcsolatból.
2022. febr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
51%
Én megértem, hogy te így szeretnéd, egyébként én is hasonlóan gondolkodok, előbb szeretnék eljegyzést. De ha besikerülne a gyerek véletlenül, megtartanám. Szerintem nem kell ítélkezni azokról, akik máshogy gondolkodnak ezekről.
2022. febr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudom de szakadna le a kezük hogy folyton az undorító gyereküket fényképezgetik Facebookra (tisztelet a kivételnek)
2022. febr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!