Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akinek volt kamaszkori, vagy...

Akinek volt kamaszkori, vagy most felnőtt korában plátói szerelme: mit szóltatok hozzá, mikor kiderült róla, hogy gyereke lesz\lett?

Figyelt kérdés

Honnan tudtátok meg?

Milyen érzések kavarogtak benned?

Beszéltél még ezután valaha azzal a személlyel?



Kezdem én:

Középiskolákban volt egy srác, aki tetszett. Olyan szakkörökre jártam mint ő, hogy együtt lehessek vele, pedig nem is érdekelt az a foglalkozás. 2 évig vártam, hogy elmondjam neki mit érzek, de nem arattam sikert nála. Végzős éven összejött egy lánnyal, aki azóta már a felesége és van egy gyönyörű kisfiuk.

A csaj modell, esélyem se volt labdába rúgni mellette. Szép család amúgy, mindketten jól keresnek, nem lesz semmiben hiánya a gyereknek. Ez jutott eszembe.


A másik pedig egy kollégám, akinek szintén nem merem már 3 éve elmondani mit érzek, mert úgy érzem ő nem kedvel úgy engem, mint én őt. És amúgy is van köztünk 14 év..

Ez a férfi most összejött egy olyan nővel, akit én is ismerek. Facebookon láttam kiposztolva az ultrahang képet, hogy "kisfiú lesz!".


Hihetetlenül meglepődtem, mert erről nem tett említést soha a munkahelyen, mikor beszélgettünk. És nincs is pofám így felhozni.

Gratulálnom kéne neki? Inkább mindjárt bőgök...



#család #plátói szerelem #régi szerelem #Sosemeremelmondanimitérzekvalakiiránt
2022. febr. 2. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2022. febr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azóta eléggé megcsúnyult, úgyhogy örülök hogy nem tőlem lett gyereke! :D
2022. febr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a plátói szerelme(i)m, hanem úgy alapból az összes régi iskolatársam családalapítása megráz, kiakaszt és felzaklat egy kissé, valahányszor hírt kapok róluk.

Eszembe jut ilyenkor ugyanis, hogy mennyire eltelt az idő, és már nem olyan önfeledt, fiatal gyerekek vagyunk, mikor még megimsertük egymást, hanem durván beléptünk a felnőttlétbe. Ezt pedig nehezen viselem.

Ez persze nem jelenti azt, hogy ne örülnék a boldogságuknak.

2022. febr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

A plátói szerelem egy fa$$ág ha belegondolunk, ha melósként megtetszik az embernek egy vállalkozó lánya aki nagyon követi a divatot, borzasztóan szép, de még sem tudsz hozzá közel kerülni mit tudnál csinálni, azon kívül hogy nézegeted a képeit?

Én sem fogadtam jól hogy esküvője lett annak a fekete modellnek akin fel nőttem, és élveztem szinte minden képét, de azt még annyira sem hogy családja lett, és gyerekes anyukává vált, viszont mivel nem vagyunk aberrált emberek így tudomásul kell venni hogy másnak van élete, nem csak ábrándozik a másikról, ezért túl kell lépni ezen.

Én elengedtem a dolgokat, meg amúgyis egy 33-35 éves nő már biztos nem fog neked tengerparti fürdőruhás fotózásokat vállalni, család mellett... amiket fehér kölyökként nézegetek szabadidőmben :D

29F

2022. febr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Van egy lány aki ilyen plátói maradt...pedig majdnem össze jöttem vele, és nem rég lett gyereke. Hát ismerősök vagyunk, nincs köztünk semmi, azért még meg tudnám dugni...de már nem vagyok belé szerelmes. Kicsit rontott az összképen hogy már felcsináltatta magát.
2022. febr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit megijedek, hogy mennyire máshogy halad az életünk. Amíg suliban napi szinten láttuk egymást, természetes volt, hogy szinte ugyanazt csináltuk, tanulás, szórakozás, haverokkal lógás. Megszoktam. Most pedig furán hat, hogy én még egyetemre járok és tanulok, ő pedig lehet még fiatalabb nálam 1-2 évvel és már gyereke, családja van. De örülök neki, hogy megtalálta valakivel a számításait és arra fókuszálok, hogy velem is megtörténjen ugyanez.
2022. febr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

Az élet megy tovább, előbb-utóbb mindenki megállapodik.


Némileg vigasztal, hogy egy nap majd én is megtalálom a tutit.

2022. febr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem voltam még olyan megszállott, hogy másokat stalkoljak évek távlatában. Abban a 2-3 hónapban, amíg eldől, hogy lesz-e belőlünk valami, szoktam nézegetni, utána nem. Akkor meg főleg nem, ha kiderül, hogy lett párja.
2022. febr. 3. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2022. febr. 3. 05:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!