Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most ez hogy van a nőknek?

Most ez hogy van a nőknek?

Figyelt kérdés

Tudtommal vannak olyan helyek, pl rendészet vagy valami ilyesmi ahol nekik kevesebbet kell teljesíteni felvételin...

És így nem értem hogy miért? xd


Pl üldözni kell valakit, náluk lassabban fog futni a tolvaj? Vagy mi a rák?


2022. febr. 4. 20:14
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
87%
Mivel a nők gyengébbek fizikálisan, ezért nem kérik ugyanazt tőlük. Ez elég normális. Nem függ össze a tolvaj futásával.
2022. febr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
26%
Gondolom nem ugyanaz az elvaras. Nem csak rablot kell lefegyverezni. Arra ott vannak a csavok. Ok gondolom mas feladatot kapnak 🤔 kv fozes, fank vasarlas xd birsag irkalas, nok motozasa
2022. febr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 A kérdező kommentje:

Értem hogy azok, és akkor mi van?

Dehogynem függ össze. Ugyan azt a munkát fogják csinálni. Lehet egy férfi elkapja de egy nő mivel gyengébb és nem is kellet neki teljesíteni(wtf) ezért elmegy.

Nem tudom felfogni.

2022. febr. 4. 20:18
 4/59 anonim ***** válasza:
81%

Ha ugyanaz lenne tőlük elvárva, kb 1% lenne a nők aránya odabenn. A férfiak anatómialilag is máshogy vannak felépítve. Nem lehet összehasonlítani egy férfi és női testet. Minden sportban is van férfi és női részleg, hogy egyenlőek legyenek az esélyek biológiai szempontból.

Nem, nem fog kevésbé gyorsan futni a bűnöző, ha nőt lát, viszont ilyen alapon, akkor mi lenne a megoldás? Nők kb nulla eséllyel kerülhessenek be? Zárjuk is ki őket?

Vissza akarsz menni úgy 100 évvel a történelemben?

2022. febr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
83%

3

Hülye nőgyűlölő fax vagy, ennyi az egész. :)

2022. febr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
38%

Jegyzetfüzetet,pisztoly esetleg.

A többit férfinek kell végeznie,én sem értem,hogy nőket miért vesznek fel.

Talán mert az esetek nagy részében nincs szükség fizikai erőszakra,vagy a férfi lefogja,amíg ő rárakja a bilincset... :D

2022. febr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:

Nem akarok én sehova menni, de nehogy már hátráltassanak egy egész szervezetet és mindenki biztonságát mert ők nők... lol

Sport az teljesen más, itt emberi életekről, közbiztonságról stb van szó.

2022. febr. 4. 20:20
 8/59 A kérdező kommentje:

5

Mivel nincs semmi érved így rám kell valamit húzni nyilván...

Esetleg más nincs még a tarsolyodba?

2022. febr. 4. 20:20
 9/59 anonim ***** válasza:
90%

Rengeteg olyan nőt ismerek a rendvédelmi szerveknél (rendőrség, katonaság), akiktől nem kérnék egy pofont.


Egyébként főleg olyan helyen alkalmazzák őket, ahol nem lehet fizikai erőszakot alkalmazni, csak ha nagyon muszáj, de ott van mellettük férfi is, pl a rendőrségnél. A TEK-ben nem dolgoznak nők, mert ott veszélyes bűnözőket kell leteríteni. De oda az 50 kilós férfiakat sem veszik fel, akik egy karton vizet nem bírnak el.


A rendőrségnél meg amúgy sem értem a 130 kilós fánkzabáló rendőröket akik 20x szívrohamot kapnak ha egy pitiáner tolvajt kell elkapni, azt sem tudom a fizikai alkalmasságin hogy mennek át. Szóval abban az esetben egy gyengébb nő is jobban tud teljesíteni.


Meg ne felejtsük el, hogy sokszor elég ismerni a jó fogásokat és védekezési/támadási technikákat és simán a földre vihet egy nálad sokkal vékonyabb nő is, ha jobb a technikája és gyakorlott.

2022. febr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
84%

Milyen érvem?

Minden bűnöző body builder, vagy mit gondolsz? A legtöbb kis csírát egy nő is letudja fegyverezni, csak helyes önvédelmi technikák kellenek hozzá. A ravaszt mindkét nem meg tudja húzni, ahogy a gumibotot is használni. Nyilván nem a nők lesznek Pesten a könnygázas, vízágyús tüntetéseken, itt már kimutatkozik.

Amerikába képzelitek magatokat, az a baj. A nagy bűnüldüzés, a durva fegyveres helyzetek, iskolai mészárosok gépfegyverrel, sorozatgyilkosok stb. Én nem sűrűn hallok olyan híreket, hogy Magyarországon fegyveres összetűzés lett volna, vagy hogy valahol női rendőrt lőttek volna agyon. :)

2022. febr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!