Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kivel fordult itt élő hogy...

Kivel fordult itt élő hogy lelki beteg lett mert úgy bántották itt ?

Figyelt kérdés
Ez az oldal elég rosszindulatú emberekkel van tele,sokszor rosszul érzem magam itt már,sokszor azt érzem itt jobban támadják az embert a nagyszájúak mint a Facebookon.Mikor megírom az őszinte véleményem már támadnak.
2022. febr. 4. 22:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Az embereknek semmi nem jó ,elégedetlenek, frusztráltak de nem rajtam meg másokon kéne levezetni.
2022. febr. 4. 22:11
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad komolyan venni ezeket az online diskurzusokat! Válaszd le az IRL-ről...
2022. febr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Várjunk csak!.... Volt ilyen? dehogyis volt.
2022. febr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sértődtem már itt meg eléggé, de nem lettem lelki beteg, csak egy anonim oldal sok köcsöggel...ne vedd magadra nem is ismernek.
2022. febr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azóta tudom az itteni történéseket jobban kezelni, mióta rájöttem, hogy néha teljesen illogikus dolgok történnek. Ha egy csípősebb, nyersebb válaszomat lepontozzák, azt megértem, - van hogy utólag én is átfogalmaznám - de előfordul, hogy egy alapvetően kedves, jó szándékú gondolatomat nyomják le. S az ellenkezője is, hogy egy erősen sértő megjegyzésem magasztalják. Kiszámíthatatlan, hogy egy adott kérdés alatt milyen szellemiségű emberek gyűlnek össze. Nem érdemes idegeskedni rajta. Lelki betegnek meg végképp nem szabad lenni. Ha megtámadnak, védd meg magad, s állj tovább. Itt az emberek az anonimitás miatt szabadabbnak érzik magukat.
2022. febr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha a Felnőtt párkapcsolatok részt elkerüli az ember, akkor nem olyan vész. De az tényleg pokol.
2022. febr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Először nekem is rosszul esett, hogy le vagyok pontozva, meg nem értenek velem egyet. Az első kérdésemnél még elnézést is kértem, hogy kiírtam, amikor betámadtak. 😅 De azóta nem érdekel, rájöttem, hogy itt nem sok a toleráns ember, reflexből nyomnak le. Sokkal határozottabb lettem a való életben is, szóval összességében még hasznos is volt nekem az oldal.
2022. febr. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az már előtte is az volt
2022. febr. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Eleinte zavart, hogy a zöldet és a pirosat inkább "egyetértek-nem értek egyet gombnak" használják, és emiatt elég kicsi % volt a válaszom előtt, több alkalommal is. Pedig többször volt rá példa, hogy ennek ellenére a kérdező mindenkinek megköszönte a kommenteket, engem pedig külön ki is emelt, hogy mindenképp észben tartja, mert nagyon hasznosnak vélte.


Egy szimpla, fiú-lány barátságos kérdés alá válaszoltam, mivel hasonló szituba kerültem, mint a kérdező, csak a másik oldalról. A srác pedig rám zúdította össze frusztráltságát és olyan ocsmány dolgokat írt rám, aminek töredékére sem szolgáltam rá. Éltemben nem mondták rám azoknak egyikét sem.. Lelki bajom azért nem lett tőle, de pokoli rosszul esett, pedig tudom magamról, hogy a mocskolódás egyik része sem igaz rám, egy kicsit sem.


Amióta megkaptam azt a privátot, megváltozott egy kicsit az oldalhoz való hozzáállásom: nem veszem magamra az ilyen dolgokat, mert inkább belső frusztráció levezetés, mintsem nekem irányított támadás.

2022. febr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!