Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felnőtt férfiként mennyire...

Felnőtt férfiként mennyire kellemetlen a kasszában dolgozni?

Figyelt kérdés

Jelenleg annyit fizetnek a szakmámért amit a kasszában is megkeresnék. Ráadásul egy csomó üzlet van tőlem 2 perc sétára: Aldi, Lidl, Tesco express, Penny.Az elobbiek mind itt vannak egy köpésre.

Elégedett lennék a fizetéssel, a munka is megfelelne, viszont 28 éves férfiként elég kellemetlenül érezném magam. Általában diákok vagy nők kasszáznak. Ti mit gondoltok erről? Nagyon férfiatlan kasszázni?



2022. febr. 5. 08:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
13%
Hat en meg teglat is szivesebben hordanek v barmit mint a kassza.
2022. febr. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
1: Értem és miért? Szégyellnéd?
2022. febr. 5. 08:31
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

ha jobb a fizu kibirod a tobb oras ülést

biztos hogy kiprobnam a helyedbe max lépsz hamar el :D de sztem nem ciki Nemetorszagba szerintem tobb ferfi dolgozott mint no pl a lidlben

2022. febr. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
34%
De kinek származik haszna abból, ha beleszarik a piszoárba?
2022. febr. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
25%
Egyik h nembirom az ulomelot a masik h az embereket se nagyon. Foleg h a 80% oregasszony. Meghat nemis fizet jol
2022. febr. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, miért lenne?
2022. febr. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Aldiban most 300k feletti kezdőfizut ajánlottak. Jó ideje CNC gépkezeléssel, néha programozással foglalkozom. Ezt muszáj ott hagynom mert az emulzió gőz tönkre tette a légutaimat. Nagy anyagi szükségleteim nincsenek, örököltem egy lakást amit már hitel nélkül fel is újítottam. Szerencsére párom sem él nagy lábon.

Én egyébként bírom az öregasszonyokat

Ezt most nem viccből írom. Általában kedvesek hozzám, max kis türelem kell hozzájuk. Általában nincs bajom a népekkel, ha van pár ellenséges azt kiheverem.

4: a válaszodon sokat töprengtem. Nem sikerült ugyan értelmeznem, de nagy filozófus lehetsz. :-)

2022. febr. 5. 08:43
 8/26 A kérdező kommentje:
6: Köszönöm, lehet igazad van. Végülis ha én fizetek férfi kasszásnál abszolut nem zavar, fordított helyzetben sem kéne hogy zavarjon.
2022. febr. 5. 08:46
 9/26 anonim ***** válasza:
Ostobaság. Kérdező, hagyjuk már ezeket a "férfiatlan" dolgokat. Nem leszel x meg y, csak mert kasszásként dolgozol valami boltban vagy a postán.
2022. febr. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
74%
Ez is csak egy munka.. ha nem néznéd le a nőket, akkor a munkával se lenne bajod. Sok férfi pénztáros van.
2022. febr. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!