Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Számodra mi a kellemetlen egy...

Számodra mi a kellemetlen egy emberben?

Figyelt kérdés
2022. febr. 2. 15:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha lukas a zoknija a nagylábujjánál, kihúzza a fenekéből a beragadt boxert, de úgy hogy csattan, mikor elengedi,Egyik lábát ha felteszi egy székre vagy valamire, boxerből kilógnak a tojások,szipog,de annyira hogy jojo effektus beindul a takony föl le csapódik ahogy szívja,kisujján 4 centis köröm, azzal túrja az orrát...

lehetne még sorolni, de szeretnék még kajálni.

2022. febr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyes leírta.

Sokat kihagyott,de én nem írom le inkább...

2022. febr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell sorolni, egy szó, igénytelen.
2022. febr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Ha valaki egy kétszínű, rosszindulatú, hazug és érdekember. Szerintem ennél gyomorforgatóbb alig ha van...
2022. febr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekember, ha vallásfanatizmusa miatt Istennek érzi önmagát.
2022. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De mi van, ha tényleg ő az?
2022. febr. 2. 20:00
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha álszent
2022. febr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A méretes egója, a "ki ha nem én" életvitele, miszerint csak az van amit ő mond, csak neki van igaza, mindenki másnak kuss a neve. Anyámnak van élettárs-szintű barátja... Ez a pojáca NEM bírja ki, hogy ne fogdossa vagy csapjon anyám fenekére (És anyámmal EGYIDŐS, 55 éves, de ez... mintha egy taknyos felizgult tizenéves kölyök lenne...). Bejön mint aki otthon van, az esetek többségében nem is köszön, hanem a keze egyből anyám hátsóján. Annyira tombol az a **** szerelem köztük, hogy kulcsa van a házhoz, NAPONTA itt alszik, anyám mos főz rá mintha kötelező lenne... és még sorolhatnám. És ami **** szomorú, hogy CSAK engem zavar, mindenki másnak olyan ************** természetes tőle ez a viselkedés.
2022. febr. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Most szomorú vagy?:
2022. febr. 5. 10:23
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha késik rendszeresen (sokat) vagy átszervezi a megbeszélt programot. De a kedvencem amikor megbeszélünk valamit azt mondja tökéletes, majd azt, hogy mégse jó, utánna mégis jó (ja és nincs egyéb elfoglaltsága)
2022. febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!