Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felnőtt férfiként mennyire...

Felnőtt férfiként mennyire kellemetlen a kasszában dolgozni?

Figyelt kérdés

Jelenleg annyit fizetnek a szakmámért amit a kasszában is megkeresnék. Ráadásul egy csomó üzlet van tőlem 2 perc sétára: Aldi, Lidl, Tesco express, Penny.Az elobbiek mind itt vannak egy köpésre.

Elégedett lennék a fizetéssel, a munka is megfelelne, viszont 28 éves férfiként elég kellemetlenül érezném magam. Általában diákok vagy nők kasszáznak. Ti mit gondoltok erről? Nagyon férfiatlan kasszázni?



2022. febr. 5. 08:23
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
20: Köszönöm. Lehet csak én voltam előítéletes, de lassan felülemelkedek a dolgon. Nálunk Csepelen elég profik a pénztárosok. Nagy a kasszás hiány, ha pletyiznének a bejáratig kígyózna a sor. Szóval majd nekem is bele kell húznom hogy tartsam az iramot. Persze ez jó dolog, legalább érzi az ember hogy értékes a munkája. + Meg is fizetik érte.
2022. febr. 5. 09:45
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Aldiban és Lidlben nem. diákok kasszaznak. A Tesco gáz.
2022. febr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ja, a két német valamelyikébe menj, többi felejtős.
2022. febr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

azt, hogy hülye vagy

különben az Aldiban nincs kasszás, mindent kell csinálni

cserében magas a hatékonyság, jó a fizetés

2022. febr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. Remélem nem gázoltam senki lekébe (pl. 24). Szeretés van, pusszantok mindenkit. <3 XD
2022. febr. 5. 14:27
 26/26 A kérdező kommentje:
*lelkébe
2022. febr. 5. 14:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!