Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felnőtt férfiként mennyire...

Felnőtt férfiként mennyire kellemetlen a kasszában dolgozni?

Figyelt kérdés

Jelenleg annyit fizetnek a szakmámért amit a kasszában is megkeresnék. Ráadásul egy csomó üzlet van tőlem 2 perc sétára: Aldi, Lidl, Tesco express, Penny.Az elobbiek mind itt vannak egy köpésre.

Elégedett lennék a fizetéssel, a munka is megfelelne, viszont 28 éves férfiként elég kellemetlenül érezném magam. Általában diákok vagy nők kasszáznak. Ti mit gondoltok erről? Nagyon férfiatlan kasszázni?



2022. febr. 5. 08:23
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
45%
A 300 az netto? Ugy meg oke ha te birod az ilyen melot. Tolem nagyon messzeall de nemazert mert csajosnak tartom. Hanem mert monoton es turelmetlen vagyok, nem birom egy helyben es a sok ember kiegetne.
2022. febr. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
10: igazad lehet. Mármint nem a lenézés résszel. Imádom a nőket, mégsem hordanék estélyit. Azért a nemi identitás, meg a lenézés közt van különbség. Az viszont lehet hogy tényleg egy elavult dolog hogy a kasszázás női munka, még átgondolom.
2022. febr. 5. 08:54
 13/26 anonim ***** válasza:

Az a végtelenül megalázó és gyerekes, hogy így álljon valaki a munkához.

Azon kattogni, hogy mi lányos és mi fiús az óvodások elfoglaltsága, nem a 28 éves munkakeresőké.

Ha kapsz munkát, annak örülnöd kéne, nem pedig azon sírni hogy "juj-fúj ezt a munkát NŐK végzik, szóval mindenki LENÉZNE miatta :("


Ha ennyire zavar, akkor menj inkább gyárba, vagy valahova. Csak elvennéd a munkalehetőséget valaki olyantol, aki nem húzza miatta a száját.

2022. febr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Jah 300 nettó + juttatások + 8 óra munka és kb 2 perc bejárás. A Lidl-nél még nem kérdeztem. Ott meg úgy tudom van magán egészségbiztosítás is. Annak örülnék.
2022. febr. 5. 08:58
 15/26 anonim ***** válasza:

#13

Tökéletesen mondtad

2022. febr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Az nemrossz. Probald ki max nemjonbe
2022. febr. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
13: Valamit félreértettél. 16 éves korom óta nem voltam munkakereső. Munkáltó vagyok. Van még időm vállogatni csak előbb-utóbb váltanom kell mert nem tesz jót nekem az emulzió amit dolgozunk. Meg kicsit be is sokalltam az évek alatt ettől a munkakörtől. Szerintem nincs azzal semmi gond ha jól átgondolom a dolgot, így ha elvállalok egy munkát akkor többnyire maradok is. Sok ember keres úgy munkát hogy 1 hét múlva meggondolja magát. Sok ilyet láttam már, elég zavaró dolog.
2022. febr. 5. 09:05
 18/26 anonim ***** válasza:

A legtöbb multinál a kasszázás nem azt jelenti, hogy a teljes munkaidődben ott ülsz.

Árut kell pakolni, a kijelölt polcokat neked kell rendben tartani, stb.

2022. febr. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
18: Ez elég jól hangzik. Egyébként sincs bajom a kasszázással de így még egészségesebb is hogy nem kell egész nap ülni. Meg szívesen bevállalom a nehezebb árukat.
2022. febr. 5. 09:10
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Én pl ha van férfi kasszás akk tuti az ő soràba állok inkàbb, mert a kasszás nőkkel (főleg az éltesebbekkel) gyakran jártam már úgy, hogy elkezdtek pletyizni vagy a vásárlóval vagy a másik kasszással, aztán nem haladt a sor, mert azonnal kikell vesézni a Klàrika férjének a heresérv műtétjét.

Szóval részemről azt mondom több férfit a kasszákba! :)

2022. febr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!