Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valóban nem szabadott volna a...

Valóban nem szabadott volna a GLS futárnak bejelölnie és…?

Figyelt kérdés

Szóval van egy GLS futár, ő hozza mindig erre a környékre a csomagokat, én meg viszonylag sokat rendelek. Egy idő után összeismerkedtünk, mindig váltottunk pár szót, ha találkoztunk. Meg kell hagyni, hogy elég jó pasi, de nem kezdtem ki vele (nem tudhattam pl hogy van-e barátnője akármi) meg nem is képzeltem ebbe többet, viszont rajta párszor már észrevettem, hogy nem vagyok teljesen közömbös számára.


Aztán úgy adódott pár hónapja, hogy egy lifttel mentünk le és egy közös beszédtéma kapcsán, nem sokkal ezután az eset után bejelölt facen meg rám is írt. Nem vettem rossz néven a dolgot. Ezt követően minden folytatódott úgy, ahogy eddig is. Kiigazodni rajta a mai napig nem tudok, hogy akar-e valamit, mindegy ez más téma es hosszú is. A lényeg, hogy talán múlt hónap elején hozott egy csomagot, szokásos hogy vagy-mit csináltál a hétvégén kérdések lementek és elköszöntünk. Rá 20 percre csippant egyet a telefonom, jött egy iMessage egy számomra ismeretlen számról, de olyan kérdést tett fel, amiről egyértelműen tudtam, hogy ő írta, mert mondtam neki hogy voltam egy tök jó beülős helyen és azt kérdezte: “Mi is volt annak a helynek a neve, ahol voltál?”. Meglepődtem, hogy hogy nem messengeren ír, de nem akadtam fenn rajta különösebben.


Barátnőmnek viszont mikor elmeséltem ezt, akkor elcsodálkozott, hogy jó bátor, mert nem élhetne úgymond vissza azzal, hogy tudja a nevem (és emiatt tudott bejelölni facen), a privát számommal meg pláne nem. Tényleg nem lett volna szabad neki lementenie a számomat a saját telójára és rámírni? Bár nyilván az eddigiek alapján tudja rólam, hogy meglehetősen szimpatizálok vele, tehát nem fogom kiverni ezen a balhét (sőt..), szóval szerintem ezért is mert ott írni.

Egyébként most ez lehet hülye kérdés, de ez azután történt, hogy átadta a csomagomat, amin rajta volt a számom. Utána ő honnan kereste elő, hogy rám tudott írni? Abba a kis gépbe, amivel becsipogja a csomagokat, benne vannak a címzettek nevei és telefonszámai is? Vagy lehet már előzőleg lementette az egyik csomagról, aztán most előszedte..:D



2022. febr. 5. 15:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Szerintem meg az a vicc, hogy egy egyszerű kérdésre nem lehet kulturáltan válaszolni, hanem egyből tapló stílusban kell kommunikálni. Sőt, láthatóan a kérdés értelmezése is problémát okoz némelyeknek…


Egyetlen szóval nem írtam olyat, hogy személy szerint én zaklatásnak gondolnám, hogy a privát számomon írt vagy épp úgy gondolom, hogy nem jelölhetett volna be facen!! Basszus, komolyan miért fáj ennyire, hogy kíváncsi voltam igaza van-e barátnőmnek ezzel kapcsolatban? Ez ekkora bűn vagy mi? Talán nem azért van az oldal, hogy kérdezzünk? Nevetséges, hogy egyesek kb azért járnak ide fel, hogy másokon vezessék le a kis frusztrációjukat.🤦🏻‍♀️

2022. febr. 7. 20:03
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy van, ahogy már írták.

Ha kéretlenül ír, vagy hív személyes okból, azzal sérti az adatvédelmi szabályokat, simán ki is rúghatják.


Azok, akik azt hiszik ez túl van reagálva, nyilván nem ismerik a GDPRt.

2022. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Én Wolt-oztam, ott tiltott volt az ilyesmi, gyanítom, hogy a GLS-nél is. Na de, ami fontosabb: összejöttetek végül?:D
2022. nov. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!