Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Öngyilkosok lennétek ha ilyen...

Öngyilkosok lennétek ha ilyen életetek lenne?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, egy totális csődtömeg, édesanyámmal élek egy 60nm-es lakásban, egész nap az ágyban döglök, nincs motivációm semmihez, meg mindenhez szerencsétlen vagyok alapból, nem értek semmihez, szar a fizetésem, nincs pénzem semmire, nincs kocsim sőt jogsim sem, mindenhova gyalog meg busszal járok kb. mindenki rajtam röhög, nem volt barátnőm sosem, ronda is vagyok stb. stb. Nem tudom mihez fogjak hogy legyen valami haszna az életemnek, mert ennek így semmi értelme, nem is tudom minek születtem meg. A szüleim is csórók, én is csóró vagyok, annyi pénzem sose lesz amennyi a mai világban kell hogy valakinek saját lakása legyen, a nők undorodnak tőlem ha megtudják mennyit keresek, meg se kocsi se lakás. Én már őszintén nem is akarok ezekkel a hülyeségekkel foglalkozni hogy tanulás, munka, pénz gyűjtögetés, inkább elmennék valami kolostorba vagy hasonló helyre ahol nem kell foglalkozni semmivel.
2022. febr. 6. 20:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%

akkor menj el kolostorba

én soha nem lennék öngyilkos, mindig lehet valamit csinálni

az a te bajod, hogy nem vagy elég nyitott a világra

2022. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

"Én már őszintén nem is akarok ezekkel a hülyeségekkel foglalkozni hogy tanulás, munka, pénz gyűjtögetés"


Ezek az altalad megnevezett "hulyesegek" vezetnek (80%-ban) a sikerhez...

Persze konnyebb otthon lebecolni es tenni azert, hogy jobb legyen.

2022. febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit dolgozol?
2022. febr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Kolostorban nem kell foglalkozni semmivel? Nos, akkor onnan is kidobnának, mert ott se egész nap az ágyat nyomják a szerzetesek, elhiheted.
2022. febr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__4..


Ezt most láttam és nagyon hasonlít a te kérdésedhez. Csak azért írtam mert érdekes hogy mennyire hasonló életetek van.


Amúgy a kérdésre válaszolva, nem lennék öngyilkos, bármi jöhet még! :)

2022. febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy csődtömeg, de a sikerért tenned kell. Ha kilátástalannak látod a helyzetedet, mindenképp kérj szaksegítséget. Hidd el, jobb lesz.
2022. febr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
A fizikai munkát birod?
2022. febr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Minek tanultál (mármint milyen képesítésed van?
2022. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Mindenre van megoldás, csak találni kell valami eletcelt amiért érdemes élni szerinted, motivációt. Mindenhonnan van kiút, igazából a felfogás a kérdés, ha teszel érte és nem csak fekszel az ágyban és depizel, akkor valószínűleg sikerül elérned valamit, ami jó, csak tegyél érte!
2022. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább elgondolkodnék, hogy hogyan léphetnék ki ebből, majd tennék az ügy érdekében.
2022. febr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!