Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti öngyilkosok lennétek a...

Tomspencer kérdése:

Ti öngyilkosok lennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok. Barátnőm még soha nem volt. Jogsim sincs. Életem végéig gyógyszert kell szednem. Barátaim nagyon nincsenek. Strihák a testemen mert nem vagyok nagyon vékony srác amit szégyenlek. És egyéb más testi hiba. Bár munkahelyem van de szart se keresek szinte. Állandóan egyedül otthon. És még az otthoni gondok: csesztetés, miért nem csinálod ezt, miért nem csinálod azt stb stb. Szinte már élni sincs kedvem. Van egyáltalán olyan nő aki akarna egy ilyet férfit? Nem hiszem.
2013. okt. 27. 11:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Helyedben, nem.

Maximum akkor lennék öngyilkos, ha tetőtől talpig le lennék bénulva, vagy teljes testfelületen megégne a bőröm, és se pénzem, se lehetőségem nem lenne az első esetben: kiszolgáló személyzetre, mint az Életrevalók c. filmben; a második esetben műtétre.


"Van egyáltalán olyan nő aki akarna egy ilyet férfit?"


Nincs. Egy ilyen örökké picsogó senkinek nem kell.


Ha változtatsz - amit a helyedben én tennék -, lehet.

1) jogsi? Minek? Nekem van, de nem használom, mert utálok vezetni. Gátolt ez valaha? Nem.


2) Milyen gyógyszert? Mire?

Egyébként hányan szednek gyógyszert örök életükben? Szerinted ők mind magányra vannak utalva?


3) Barátaid nem is lesznek meg barátnőd sem, amíg nem szereted önmagad. Miért szeretne bárki is, ha TE semmi szerethetőt nem látsz magadban?


4) Striák... és? Idővel elhalványul. Kövérség? Fogyj le!

5) Munkád legalább van. Inkább örülnél neki, minthogy ezt is kifogásnak hozd fel.


Bla, bla... lehetne folytatni a sort.


Erre mondjuk újabb kifogásokkal jössz majd. Amíg ki nem fogysz belőlük, egyedül maradsz.

2013. okt. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Barátnőd simán lehet, még akkoris ha nem vagy a legszebb, az hogy kövér vagy azon is lehet változtatni.

A jogsi dolgot se igazán értem, sokaknak van, de kocsijuk nincs, nem a jogsi fogja megtartani a nőt ha emiatt kéne.

2013. okt. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 egytüneményvagyok ***** válasza:
Én nem lennék öngyi. Még azért van bőven időd. Például elkezdhetnél sportolni, hogy kinézz valahogy. Ahhoz meg csak pár súlyzó kell, az nem drága. Eljárhatnál tanfolyamra, sportfoglalkozásra, ott lehetne ismerkedni például.
2013. okt. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Az önsajnálatra szánt idődet inkább fordítsd vmi értelmesre! Egy csomó dolgon tudnál változtatni, ha akarnál. Fogyni lehet, jogsit csinálni lehet, másik melót keresni lehet. Így tényleg nem lesz csajod, se barátod. Mindenkit annyira tisztelnek mások, amennyire ő saját magát tiszteli!
2013. okt. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt a videót, a videón szereplő embernek se keze se lába nincs-mégis ezerszer életrevalóbb mint jelenleg te magad.

http://www.youtube.com/watch?v=HFmQTT87nmc


De hogy egy közelebbi példát mondjak, egyik ismerősömnek 18 éves korában volt egy autóbalesete, ketten ültek az autóban, az egyikük meghalt, a z ismerősöm meg deréktól lefelé lebénult. Egyébként a testvére ült az autóban...

De sikerült neki összeszednie magát, elfogadta a helyzetét, és igyekszik teljes életet élni a korlátaival együtt. Elgondolkodhatnál azon hogy ez neked mért nem megy...

2013. okt. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem is életem végéig gyógyszert kell szednem, a teherbírásom koránt sem olyan mint régen, és mindezt 26 évesen. De ezt úgy fogom fel, hogy örülök hogy élek, a dokik szerint is csoda a felépülésem. Barátaid lehetnek akármikor, nyiss, ismerkedj, mosolyog. Egy mosolygós embertől könnyebben elfogadják a közeledést. Ha nem jó a munkád, tanulj, képezd magad tovább, ne rekedj meg ha nem vagy elégedett. Fiatal vagy, még válthatsz. Én arra gondoltam, hány ember cserélne még így is velem, hányan vannak akik mindent megtesznek a túlélésért, még sincs esélyük.

[link]


Olvasd el ennek a lánynak a blogját, és ha teheted az édesanyja könyvét is.

2013. okt. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%

"Állandóan egyedül otthon. És még az otthoni gondok: csesztetés, miért nem csinálod ezt, miért nem csinálod azt stb stb."


Ki csesztet téged otthon ha állandóan egyedül vagy?

2013. okt. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
97%
Utálom a nyavalygó embereket...
2013. okt. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem lennék az. Összekapnám és nem sajnáltatnám magam.
2013. okt. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen,még néztem ezt a bolgot,erről a szegény lányról.Min mehetett keresztűl.... :( Komolyan a sírás kerülget.Méghozzá milyen szép kis lány volt,komolyan nem ezt érdemelte..te meg itt sajnáltatod magad bas.zod,szedd össze magad,állj talpra!mert a kifogásoktól nem oldódik meg semmi.
2013. okt. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!