Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miket tennétek meg a hátramara...

Miket tennétek meg a hátramaradt időtökben, ha biztosak lennétek benne hogy öngyilkosok lesztek?

Figyelt kérdés
Amiket fontosnak éreztek és reális is

2022. jan. 17. 21:55
1 2
 1/11 Metionin ***** válasza:
100%
Az összes lekötött pénzem kedvezményezettjéé egy állatmenhelyet tennék, cserébe megkérném őket, hogy a hamvaimat ott szórják el, ahol az általam szeretett ottani kutyák sétálni szoktak. (btw ugyanezt tenném, ha a párom hamarabb hal meg mint én és így nem lenne örökösöm)
2022. jan. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2022. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Megcsinálnám azt amit nem mertem soha. Lopnék boltból, több mint százzal mennék városon belül, Jól betépnék, benyugtatóznám magam és véget vetnék az életemnek.
2022. jan. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálnám megengedni magamnak, hogy merjek haragudni arra, aki bántott. Próbálnék dühöt érezni, de végre nem magam felé. Talán akkor nem akarnám elpusztítani magam, ha érezném, mi az, ami igazán fáj, és hogy azért nem én vagyok a hibás.
2022. jan. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Mindenkin bosszút àllnék aki miatt meghalok. Aztán elindulnék az utcán és kifosztanék egy patikát vodkával a kezemben
2022. jan. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
A fizikai állapotom sajna nem engedi meg egyiket sem, de alighanem elmennék sportolni, illetve lakásos prostikhoz.
2022. jan. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Akiben megérett erre az elhatározás, az már csak erre gondol. Nem fog önmegvalósításba kezdeni, hiszen akkor nem akarna meghalni. Ez nem ugyanaz, mint amikor valakiről kiderül, hogy gyógyíthatatlan beteg és hetei vannak hátra.


De ha tudsz olyanról, aki öngyilkosságra készül, vagy épp te vagy az, kérj segítséget! Megoldás szinte mindenre van!

2022. jan. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes kérdés, én rendet tennék magam körül,minden szennyesemet kimosnék hogy ne maradjanak koszos ruhák utánam, mindenkinek írnék egy búcsúlevelet + készítenék mellé kis rajzokat, törölném magam minden közösségi oldalról, megsemmisíteném a telefonkártyámat és telefonomat, a kutyáimat és cicáimat olyan emberre bíznám aki tudom szereti őket és gondoskodni fog róluk. Elszívnék egy utolsó cigit és ennyi.
2022. jan. 22. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
14:17 ha így gondolod nézd meg az én válaszomat (az utolsó) és én tényleg meg fogom tenni.
2022. jan. 22. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%

Amiket leírtál, részben pótcselekvések, részben színpadias eszközök, hiszen a tett végrehajtása szempontjából egyik sem releváns. A valódi szándékot ritkán közli a személy. Ennek oka, hogy nem meghalni akar elsősorban, hanem jelzést küldeni, felhívni magára a figyelmet, hogy hé világ, bajban vagyok, segítsetek!


Neked is azt mondom és kérem, hogy merj segítséget kérni! Szinte mindenre van megoldás. Élni jó és van miért.

2022. jan. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!