Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valahol gyakran feltűnök...

Ha valahol gyakran feltűnök amúgy nagyrészt céltalanul, ott egy idő után miért kezdenek el furcsán nézni rám?

Figyelt kérdés
Mondjuk az egyetemi épületben ahová rendszeresen elmegyek wc-re már jó ideje és ennyi de órám már nincs ott. Vagy beülök kicsit. Vagy mondjuk egy városi téren ahol gyakran ott vagyok, akik napi szinten látnak ott furcsállanak. Csinálni semmit se csinálok csak úgy vagyok és kész. Vagy pl. kisboltban ahol gyakran, és mindig ugyanazt veszem, ott az eladók tartanak furcsának. Miért fáj egyeseknek ha valahol sokszor feltűnök? Úgy tudnak miatta nézni mint egy földönkívülire. Vagy rosszat néznek ki belőlem talán de nem tudom, csak ez is eszembe jutott már. Lehet rajtam valami félelemkeltő amiről nem is tudok?25/F
2022. febr. 11. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted kit érdekel az ilyesmi?

Egyetemen az emberek nagyrésze bent szokott ülni lyukasórában pl. A tér arra való, hogy ott lebzseljenek az emberek.

Nem is értem a kérdést igazából, a kutyának nem fog feltűnni hogy ilyeneket csinálsz.

2022. febr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked durva paranoiád van..
2022. febr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket csak beképzeled magadnak, hogy bárki is néz téged...
2022. febr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

" az eladók tartanak furcsának"


Ez mégis miben nyilvánul meg??? Rákérdeztek, hogy miért veszed mindig ugyanazt, vagymi?

2022. febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a furcsán néző embereket, hogy miért néznek rád furcsán. Egyébként szerinted mi a furcsa nézés definíciója, ha van egyáltalán ?
2022. febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5: erre én is kíváncsi lennék! :-)))
2022. febr. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak bemeséled magadnak az egészet, kicsit paranoiás vagy. Legyél lazább, senki nem foglalkozik azzal, hogy miért vagy ott.
2022. febr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálhatsz a téren, hogy furcsán nézegetnek? Mutogatod magad?:) Mi az amit a kisboltban mindig veszel?:) Talán óvszer?:))
2022. febr. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit túl sokra tartod magad, rajtad kívül a lőtéri kutyát se érdekli, hogy épp merre flangálsz céltalanul.
2022. febr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Valami szociális gond lesz itt, talán nehezen értelmezed a környezeted jeleit.


Abban a kiaboltban, ahol én vásárolok, a legtöbb ember ugyan azt veszi reggelente.

Aki kakaóscsigát reggelizik, azt, aki kus üveges piát kér energiaitallal, azt.

Sőt, nagyon sokan reggelizik kb. ugyanazt, mert reggel az emver zombi, és nem akar még ezen is agyalni.

A legtöbb eladó tojik rá.


A téren sokan ülnek csak úgy a levegőzni, mert sajna nincs mindenkinek saját kertje, nem lehet az ember egész nap a négy fal között.


Én meg néha bemegyek egy egyetem épületébe az ATM-et használni.

Sose voltam ott hallgató, csak útba esik.


Ez mind normális dolog.

2022. febr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!