Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem állt meg az idő a...

Csak nekem állt meg az idő a vírus miatt?

Figyelt kérdés
Tudom, '20 tavaszán volt ez a nagy koronavírusbotrány, karanténőrület. Valahol akkor még talán élveztem is az otthonlétet, és szívesen hordtam a maszkot. De már unom ezt a hűhót a vírus körül. Nekem '21 egyszerűen kiesett, '20-ban ragadtam arra az évre. Most nekem 21 van, pedig amúgy 22. Ti hogy vagytok evvel?

#élet #COVID #Győrffy Pál
2022. febr. 12. 20:38
A kérdező szavazást indított:
Hülye a kérdező
Én is pont így vagyok
Nekem rendesen megy az élet
Nem tudom
38 szavazat
 1/9 Humor Herold ***** válasza:
87%
Az elején sokkal többet követtem a híreket.Most már egyáltalán nem is.Ilyen téren olyan mintha nem is lenne már covid.Csak annyi hogy akárhova megyek kell a maszk,meg a többi emberen is van.Semmi ilyen hírt nem nézek,nem olvasok.Néha a család szokott figyelmeztetni ha van valami változás,korlátozás...mert azt is csak szerencsével csípem el a rádióba,amit a zene miatt hallgatok, de néha mondanak híreket :)
2022. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2%
Az idő nem tud megállni...
2022. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok mint te. Már nem érdekel el az egész covid, unom már.
2022. febr. 12. 20:59
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ma jöttem rá, hogy nem 1, hanem már 2 éve tart ez a kórság...
2022. febr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Uhh nekem is, meg olyan, mintha sosem lenne vége. Már nem is emlékszem a szabadságra.
2022. febr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Hát fura. De az idő nem állt meg, lassan lediplomázok, pedig covid elején még gimnazista voltam.
2022. febr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen érzés. Pont a karantén közepén váltottam egyetemet, az új képzésből már 3 félév lement (ebből 1 volt jelenléti) de mintha semmi se történt volna. Úgy érzem pontosan ugyanott tartok az életben.
2022. febr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is így van, az elején még izgultunk, mi lehet ez a vírus, utána sokáig otthon homeoffice, szinte kimaradt sok az életemből.
2022. febr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nállam úgymond 19-vège van.

Merthát covid 19 a neve ennek a lètformának.

Nagyon èrzem nagyon nyomaszt ez az egèsz helyzet. Minden a covidra van fogva már újabban.

A kormány elvárja hogy fizess adót meg minden ,de a gazdaság szinte pang.

2022. febr. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!