Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Depressziósak vagytok a vírus...

Girlll3 kérdése:

Depressziósak vagytok a vírus miatt?

Figyelt kérdés
Mindenféle korlátozások és a szabad élet látszata is megszűnt. Minden ekörül forog. Mintha csak ez az egy betegség lenne. Hogy éreztek ezzel kapcsolatban?

2021. nov. 12. 16:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Nem járok busszal, momentán semmiféle módon nem vagyok korlátozva, és semmiféle módon nem vagyok érintett. Ha nem olvasok híreket, az egész nem is létezik.
2021. nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Nem a vírus miatt vagyok depressziós, évekkel előtte is az voltam. Hogy kevesebbet találkozom emiatt emberekkel, az nekem csak jó.
2021. nov. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%

nem, mert kb nem érdekel.

ami esetleg nagyon sza rul esett, amikor mentem volna a kislányommal állatkertbe a kártya mutogatós időszakban és a bejáratnál rendőrök álltak és nem engedtek be minket, mert hogy nem volt kártyám.

a másik szomorú, hogy volt a környékemen 2 játszóház már sok-sok éve.

rendszeresen jártunk oda.

de mivel a fidesz európában egyedülálló módon úgy kezelte a kötelező fél éves zárást, hogy a bérlő be van zárva, nincsen bevétele, de ugyanúgy fizesse a bérleti díjat és a rezsit, mintha nyitva lenne, ezért logikus, hogy csődbe mentek.

és mára a helyükön kínai közért van.

2021. nov. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
20%
Tudom, hogy furán hangzik, de én örülök a vírusnak. Előtte sem jártam el gyakran itthonról, nekem az olvasás, filmezés a szórakozás. Nem hat meg, hogy nincsenek a kocsmák ugyanaddig nyitva. Nem szeretem az embereket, így örömmel látom, hogy nem lehetnek annyian és az utcán és remélem megint bevezetik, hogy este 10-ig lehet csak kinnt lenni. Legalább nem hőbörög az utcán annyi részeges barom. Több helyen lehet emberi kontakt nélkül vásárolni. A maszk miatt nem látom az arcokat és más sem az enyémet. A munkahelyemen sem történt olyan változás, ami kihat a keresetemre.
2021. nov. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%
Tavaly az voltam, most már leszrom.
2021. nov. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
29%

"de mivel a fidesz európában egyedülálló módon úgy kezelte a kötelező fél éves zárást, hogy a bérlő be van zárva, nincsen bevétele, de ugyanúgy fizesse a bérleti díjat és a rezsit, mintha nyitva lenne, ezért logikus, hogy csődbe mentek."

Muhaha, nálunk van egy játszóház, ami soha egyetlen percig sem volt nyitva, de folyamatosan milliós támogatást kapnak! kitudja, egyszer talán gyerek is beléphet oda, ha már egy stadion árát költik rá!

2021. nov. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%
Egy kicsit. Az emberek frusztráltsága és a covid együttes hatása elérte nálam, hogy kerüljem az embereket.
2021. nov. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
40%
Nem vagyok depis. Semmi hátrányom a vírus miatt. Sőt, inkább jobb lett az élet minőségem. Aspiként tetszik, hogy kevesebb embert látni mindenhol
2021. nov. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
Korlátozások most szinte egyáltalán nincsenek, de a mai napig nem lehetünk benne biztosak, hogy holnap nem forgatják fel az életet. Engem inkább ez borít ki, hogy minden héten attól kell félnem, hogy mikor raknak ki az egyetemi koliból megint, mikor lesz megint fontos a kórházak leterheltsége. Maga a covid szerencsére azon kívül nem érintett, hogy beoltattam magam.
2021. nov. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
69%

Végigolvasva az előző válaszokat, egész nagyszámú ember gyűlöli az embereket... :-)


Egy ideig én is azt hittem, hogy az az ember jó, amelyik a temetőben van, de kis belegondolás után rájöttem, hogy a legtöbbre bár ez igaz, de van egy pár köztük, akiknek sokak köszönhetnek sokmindent!


- Ez egy hatalmas üzlet.


- Sok az ember a földön, nem baj ha títkítják őket


- Tulajdonképpen azok az emberek a legg*e.cibbek ebben a játékban, akikben a legjobban meg kellene bíznunk: az orvosok, meg a gyógyszerészek. Kell nekik is a pénz!


- Nameg egy másik témában már nyilvánosságra került, hogy a világban több a hazugság, mint az igazság, ergó, miért lenne ez a vírus igaz??? :-)


- Különben marketing-szempontokból szuper ötlet volt kitalálni ezt a vírust, hiszen az emberek egymást mégjobban megutálják, és szépen lassan el is kezdik írtani a másikat... :-) Ez a Darwini-evolúciónak egy elméleti kiválasztódási mechanizmusa: aki nem engedi megfertőzni az agyát ezzel a szeméttel, talán túléli! :-)

2021. nov. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!