Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért okoz az embereknek a...

Miért okoz az embereknek a kor frusztráltságot?

Figyelt kérdés

Láttam egy kérdést ahol arról volt szó hogy 30 éves kor minek számít. Szerintem az már nem fiatal. Az már középkorú inkább. Főleg hogy máshol is ezt írják.

Szerintem ezzel semmi baj nincs, természetes. Ez olyan mint mikor valakinek megkérdezik a súlyát... Azt sem értem hogy miért baj.:D Mindegy. Szóval mi van az emberekkel?


2022. febr. 13. 20:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem 30 éves az fiatal még. Egyébként mindenki olyan idős, amennyinek érzi magát. Lehet valaki 20 évesen megkeseredett világfájdalma és 80 évesen meg életvidám.
2022. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
65%
Sztem ne más mondja meg nekem én mennyire vagyok fiatal vagy sem. 32 éves vagyok, de 20 évesnek nézek ki külsőre és úgyis gondolkodok. Attól, hogy más 30+ éves nem tud futni, meg fáj neki a lába, dereka...egyéb baja van, az nem azt jelenti másnak is az van. Nekem ráncom sincs az arcomon, teljesen kölyökarcom van. Nagyon ritkán vagyok beteg is. Imádok fiatal lenni és imádom, hogy mindenki 20 évesnek néz. Úgyis öltözködök mint a tinik. Pull&Bearből veszek a jó divatos ruhákat.
2022. febr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
19%
Mondjuk ha 32 évesen úgy gondolkodsz mint egy 20 éves, az sajnos nem túl pozitív :D A többi igen. Én pont ezt szeretem magamban ilyen téren, 30 éves vagyok, sportos, fiatalos, energetikus, de gondolkodásban érettebb, legalábbis koromnak megfelelő.
2022. febr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
85%

Hát ne haragudj, de itt baromira nem mindenki mással van a probléma.

Nem kéne pisis 15 éveseknek osztani itt az észt. Ha meg idősebb vagy, ne gondold azt, hogy mindenki olyan koravén, megkeseredett pcsa, mint te.

30 évesen néz ki sok nő a legjobban, megteremtették az egzisztenciájukat, megvan az az érettségük, ami egy 20 évesnek nincs (nem is elvárható) és ez baromi szexi nemhogy a felnőtt férfiak, de sokszor még a fiatalabb pasik szemében is.

A kérdés alapján azt hittem, azokról az 50-60 évesekről beszélsz (na ők valóban középkorúak), akik úgy viselkednek és öltözködnek, mint egy tini, gimis srácokkal flörtölgetnek stb. Na ők tényleg képtelenek elfogadni a korukat. De egy 30 évest leöregezni és ezzel vádolni nevetséges.

2022. febr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
81%
Én 27 vagyok, de már most is öregnek érzem magam. 30 évesen szerintem bedepizek majd :D
2022. febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
76%
A test öregedése és az ezzel járó egyre több korlát okoz frusztráltságot nem a kor. 30 éves kortól jelennek meg az öregedés első jelei, nagy eséllyel ezért.
2022. febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
0%

Ja és 22 éves vagyok, mielőtt valaki jönne a “tuti te is valami 30 éves vénlány vagy” kommentekkel.


#4

2022. febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
88%
A kérdező valószínűleg még gyerek, ezért látja a 30 éveseket középkorúnak. 12 évesen én is annak láttam őket, de most - 28 leszek idén - úgy gondolom, a 30-35 évesek még simán fiatal felnőtt kategória :)
2022. febr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 A kérdező kommentje:

Kiééégek rajtatok xD

30 évesen tinik vagytok csak ne sírjatok már.:D

2022. febr. 13. 20:21
 10/69 anonim ***** válasza:
5%

Egyre közelebb a halál, egy esetleges műtét után egyre lassabb a regeneráció (vagy nem is teljes), egy influenzánál komolyabb vírus (pl covid) ellen egyre komolyabb a halál esélye. Görbe este után az ember bizony másnapos. Ha nem extrém jó a genetikád, akkor látod a fotókon a változás.


Ha gyereked van, 20 évig semmire se lesz időd rajta kívül, ha nincs, egyre sürgősebb.



Ez szül frusztrációt és emiatt tagadnak az emberek, mint menekülés...



Amúgy élőben MINDEN ismerősöm középkorúnak gondolja magát 30 körül és nem tagadja a testi változásokat.

2022. febr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!