Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnak emberek ennyi...

Hogy tudnak emberek ennyi frusztráltsággal és gyúlölettel élni?

Figyelt kérdés

Van egy Gumiszoba nevezetű -a szerző szerint radikális feminista- oldal aminek az üzemeltetője Angela Murinai. Még a szerzőnőnél megérthető, hogy gyűlöli a világot - pontosabban a férfiakat inkább-, mert előbb meghalt a férje, utána nagyon fiatalon a fia, de még így is vállalhatatlan amit művel ez a nő meg a követői a bejegyzések alatt... Csak az üres hisztéria és a kényszeres provokálás jellemzi az egész közösséget, ahol mindenáron meg akarják magyarázni, hogy mindenért a férfiak a felelősek. A legszánalmasabb az egészben, hogy amikor valaki elmondja a SAJÁT véleményét ami nem egyezik ezeknek a kétbites frusztrált majmoknak a lelkivilágával, akkor vagy cinikus, flegma és lekezelő módon odaböfögnek valamit (természetesen személyeskedéssel és nem érvvel) vagy pedig autómatikusan törli a hölgyemény a kommentet és megy a tiltás. A legrosszabb amikor egy nő fordul ellenük, mert akkor el van mondva buta p*csának vagy szuperanyunak vagy akármilyen gúny jellemzővel. Ez a tipikus ők tudnak mindent, mindenben csak nekük lehet igazuk blablabla.

ÉS szinte kivétel nélkül önti magából ezt a mocskot és düht a saját személyes oldalán is a többségük.


Általában Mérő Vera NTRTE oldaláról az alpári viselkedésük miatt tiltott csürhe vándorol át erre az oldalra, mert itt megengedett az ilyen közönséges viselkedés. Mindenesetre én csak jót nevetek rajtuk, mert az oldal életében nem veszek részt csak szemlélő vagyok.


A kérdés: Hogy? Hogyan képes valaki ennyi gyűlölettel együtt élni? Mi veszi rá arra, hogy minden egyes nap, minden egyes bejegyzés alkalmálmával odaböfögje az internetre azt a moslékot? Vagy hogy minden egyes ártatlan dologban a rosszat lássa és provokálja a másikat?

A lelküket próbálják meg ezzel nyugtatgatni, hogy nem a saját hibájuk, hogy nem lett belőlük sikeres ember?



2021. aug. 3. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Megnéztem. Nem értem, hogy a Fb miért legalizál ilyen tartalmakat. A férfi-nő kapcsolat fontos, ezen alapul a fajfenntartás.
2021. aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
Ki nem fogta meg a kuksidat miután vettél neki egy BigMacet?
2021. aug. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2 tán csak nem sikerült beletrafalnom? Magadra ismertél?
2021. aug. 4. 06:01
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

Nem értelek. Nőgyűlölő oldalból még ennél is több van. Sőt, a magukat incelnek nevező közösségben még durvább dolgok mennek (konkrétan férfiak uszítják egymást nők erőszakolására, megölésére) az rendben van?

Maradjunk annyiban, hogy egyik tábor sem kéne, hogy létezzen, ha az emberekbe kicsivel több empátia és egyéni felelősségvállalás szorulna.

2021. aug. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%

Az egy beteg oldal, beteg embereknek.

Sérült, meg leszbikus nők hada, valószínű napi szinten érintkeznek férfiakkal, ez adja a motivációt a hülyeségeikhez.

De van jópár ehhez hasonló oldal, vicc az, amikor pl itt is elkezdenek incelezni, meg hasonlók, mintha csakis kizárólag a férfiak lennének a hülyék.

Hát ehhez képest frusztrált nőkből hatványozottan több van.

És már nem az elnyomás miatt pattognak, hanem mert nem kapják meg a kiváltságokat, amiket ők megálmodtak maguknak.

De itt gyk-n is van kismillió, pl ebben a kategóriában kiírsz valami nős kérdést, fix, hogy megjelenik már az elején pl #2-höz hasonló jószág, és benyög valami tahóságot.

Meg balázskázni is tudnak előszeretettel, csak azt nem veszik észre, kb itt élik le az egész életüket, a pontszámokat hajkurászva.

Iszonyat szánalmasak ezek is. Egoista, elkényeztetett női borzalmak.

2021. aug. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#4, mutass már rengeteg nőgyűlölő oldalt.

Van itt a férfihang, aztán konyec.

2021. aug. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Igazából semmi kűlönős, gyűlölködő örűltek mindig voltak vannak lesznek. Ez egy társadalmi igény, a sikertelen, irigy, a társadalmi ranglétra alacsonyabb fokán álló emberek részéről. Ezenkivűl feszültség levezetés, közöség teremtés. És mindig lesz, aki ezeket a gyűlőlködöket megszervezi, irányítja, hogy általuk kiemelkedjen az adott közöségben. A gyűlőlet tárgya meg lényegtelen mindig az, amit épp az adott kor, társadalom megenged. Most épp a férfiakat lehet korlátlanul, büntetlenűl gyűlőlni. Ha ezeken a femináci oldalakon a férfi szavakat, például zsidora, vagy homoszexuálisra cserélnék, akkor már másnap bezáratnák az oldalt, meg az üzemeltető ellen eljárást indítanának. De a férfiakat nem védik tövények, velük szemben bármilyen úszítás gyűlőlet megengedett.
2021. aug. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#4 Ne haragudj. Eléggé rosszul, sarkítottan fogalmaztam, de mivel per pillanat őket látom a legtöbbet így nyílván őket hoztam fel példának. Ha nagyon pc akartam volna lenni akkor a nőgyűlölő, rasszista, homofób stb stb. is beleírhattam volna a kérdésembe, de akkor a végtelenségig tartott volna felsorolni őket.


Az utolsó mondatoddal teljesen egyetértek!

2021. aug. 4. 08:49
 9/13 A kérdező kommentje:
#5 Azt nem mondanám, hogy hatványozottan többen vannak, inkább ,,szókimondóbbak". Az éppen aktuális hangulatukat kikiáltják a világnak, mint amikor a kis tizenéves kislányok rakják fel a közösségi média storyk-ba, hogy pityeregnek valami miatt. De ez az alpári viselkedés egyszerűen visszataszító és a legelszomorítóbb, hogy az ilyenek azt hiszik, hogy megengedhetik maguknak.
2021. aug. 4. 08:56
 10/13 anonim ***** válasza:

Elveszteni a ferjedet nem egy könnyű dolog a gyermekeked pedig rettenetes! A no akit mondasz hát megőrült ez van sajnos! Ő teljesen megtört és nem tudja feldolgozni habár én sem tudnék egy ilyent feldolgozni hogy a gyerekek előbb hal meg mint én!

Ezt hagyd rá mert ez egy magyon nagy kaliberű dolog amit lehetetlen feldolgozni!

A másik nő pedig csak faz hiányos 😂😅

De a fő kérdésed adott!

Hogy lehet ennyi gyűlölettel élni?

Lehetséges! Sajnos bennem is akkora gyűlölet és harag van hogy sokszor elviselhetetlen! Ennek is a forrása a fájdalom a csalódottság amikor a remény hal meg… magyon rossz főleg amikor a szomorúsággal keveredik pedig csak sz@ros 22 eves srac vagyok! Lehetséges hogy piti dolgokon mérgelődök sőt az emberek többségének lehet ez semmi de az emberek többsége még mindig hitvány életet él amibe bele rúgnak egymásba még saját családjukba is… az “elveim” iránt hatalmas meggyőződésem van de nem a tévedhetetlenség miatt hanem mert igaznak gondolom őket és mert egy embernek így kellene élnie ami emberhez méltó!

Visszaterve nem magam miatt vagyok dühös hanem mások miatt akik fontosak de egyszerűen rossz nézni amit művelnek magukkal hogy megalázzák elárulják saját magukat és sokszor nem tehetek semmit sem ez ügyben és van hogy már remegek a dühtől és gyűlölettől hogy akik ennyire kedvesek jó szivuek azok miért becstelenítik meg a saját lelküket!


Persze ezenkívül van még pár dolog lattam nagyon sok undoritó féreg embert akik aztán tényleg az aljadek! Drogok prostitúció erőszak stb stb stb


Akiket te írsz az ő esetuk valami olyan lehet hogy frusztráció levezetése a saját hibájuk miatt szoval ők saját magukra dühösek saját magukat utaljak ezért kell a gyűlölködés mocskolódás kifelé hogy elviselhetőbb legyen az életük mert nen tudnak abban a mocsokban élni amit megteremtettek maguknak!

2021. okt. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!