Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt,40+os egyedülálló,...

Vannak itt,40+os egyedülálló, szingli férfiak és nők? Hogy jutottatok idáig? Ez nem okoz frusztráltságot? Feladtátok?

Figyelt kérdés
Bizos vannak ilyen magányos hapik és nők. Vajon ha 40-es korukra még egyedül vannak, bíznak egyáltalán abban, hogy lesz valakijük? Vagy beletörődtek?

2019. dec. 9. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Cupido vagy?:)
2019. dec. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Akinek 40+ évesen épp nincs senkije, annak attól még egészen addig lehetett kapcsolata, lehettek kapcsolatai. Én egyetlen embert ismerek, aki ennyi idős koráig végig egyedül volt, annak oka pedig egy külsejét eltorzító fogyatékosság.
2019. dec. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Idáig hogy jutottam? A Gyakori kérdésekig? Vannak.

Regisztráltam és néha vissza jövök unalmamban.

Frusztráltságot okoz az oldal, de csak ritkán. Inkább a felhasználók, a trollok és az értetlenkedők húznak fel néha, de inkább szánom őket, mintsem pattogjak rajtuk.


A Magány meg nem összekeverendő az Egyedülléttel. Azért, mert valaki szingli, attól nem lonely!

2019. dec. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
(mellesleg voltak kapcsolataim, de most éppen nincs rá szükségem, gyereket meg szüljön, akinek kell a CSOK. Nekem fentartható élet kell és azt ma itthon egyedül tudom csak elképzelni, gyerek nélkül. Karrier, megélhetés bőven elég kihívás, nem fér bele napi 14 óra munka és háztartás mellett egy kapcsolat is.)
2019. dec. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem "még", hanem éppen egyedül vannak, mert elváltak vagy tönkre ment a kapcsolatuk.
2019. dec. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Vannak.

45/f

Gyerekes anyuka, több évig tartó kapcsolat(10 év) de időközben kiderült, hogy anyuka hozzáállása a fiacskájához kissé.....furcsa, nevelésügyileg.

Rendben van, hogy tegyünk meg mindent egy "gyerekért", de azért nem kellene mindent felborítani.

Pláne, ha a gyerkőc kb szrik mindenbe, főleg a szüleibe.

2019. dec. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egész életemben magányos a személyiségem.
2019. dec. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Barnabas333 ***** válasza:
64%

Van olyan 42 éves férfi kollégám aki sosem volt kapcsolatban, dolgozik, kocsi, ház, kutya, csodálkozom, ebbe, hogyan nem bolondul bele.

Én meg társas magányban szenvedek család mellett is, már csók sincsen közöttünk. 42F

2019. dec. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

És te kérdező, hogy jutottál ideáig, hogy azt kérdezd, hogy hogy jutottatok ideáig? :)

Nincs az egyedülállóságban semmi szégyellnivaló, csak nem jó az általános megítélése az átlagos gondolkodású emberek (társadalom) által. Sztereotípia, vagy mi a szösz.

Nem találkoztam olyannal, akivel leélném az életem, és valószínűleg nem is fogok.

Aki elvált vagy gyerekes, nem jön szóba, sőt még az sem, aki nem szűz.

Lehet szörnyülködni :)

2019. dec. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én!

Sosem volt senkim.

39F

2019. dec. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!