Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha végtelenül...

Mit tegyek, ha végtelenül szomorúnak és magányosnak érzem magam?

Figyelt kérdés

Magányos vagyok, és sokszor szomorú. Többnyire elvagyok, megbirkózom a dolgokkal, csak sokszor sokminden összejön.

Elkezdtem fogyókúrázni és próbálok mozogni, de pl. ma este is szerettem volna kicsit tornázni, de megint megfájdult a derekam, járni se nagyon bírok (gerincprobléma) és az ilyen és ehhez hasonló helyzetek sokszor kiborítanak, úgy érzem, bármit teszek, sose lesz már vége a szenvedésnek.

Mit tehetnék ilyenkor?

Próbálom megállni, hogy ne egyek, korábban ha szopmorú voltam ettem, és most próbálok lefogyni.



2022. febr. 14. 21:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
Keress egy társat magad mellé
2022. febr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Éppenséggel van párom, de távkapcsolatban vagyunk, sajnos csak ritkán tudunk találkozni.
2022. febr. 14. 21:36
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Lazulj el legyenek céljaid.Távkapcsolat nagyon nagyon nem jó......
2022. febr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%

Ne este tornász mert akkor már álltalában fáradt vagy,reggel tornász.

Heti szinten a gerincedet is tornásztasd meg.

2022. febr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Találj valami új hobbit, érdeklődési kört.
2022. febr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
Gyere le bokszolni hozzánk itt jó a csapat, szuper lesz az állóképességed, bomba tested lesz.:)
2022. febr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Vannak céljaim, vannak hobbijaim is... Dolgozom és mellette tanulok. A párommal arra gyűjtünk, hogy összeköltözhessünk. Sajnos nem látok egérutat, amely levághatná ezt a folyamatot. Hiszem, hogy ha összeköltözünk hamarosan jobb lesz, de addig is sokszor még nagyon nehéz. Nem tudom mit tehetnék. Korábban bebújtam az ágyba sorozatozni és ettem, ha rossz kedvem volt, de ha folytatnám, az is gondot okozna... És sose lett tőle jobb kedvem. Nem tudom, nektek van olyan tevékenység, ami ilyenkor fel tudna vidítani?
2022. febr. 14. 21:47
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Szia!



Kezd el új dolgokat csinálni, (menj el, próbálj ki valami új sportot) ha annyi idős vagy, menj el szakkörökre, van rengeteg klub; - több érdeklődési körben is - iratkozz be egy ilyenre, járj el könyvtárba:D

Rengeteg dolog van! Remélem találsz valami kedvedre valót^^

2022. febr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Gondolj arra h lehetne rosszabb.Pl kitörhet egy ukrán orosz háború és leigáznak minket is, vagy bedobnak fentről egy halálosabb vírust mint a covid, hajléktalan vagy, baleset érhet és nyomorék vagy.....van otthonod, melegben vagy, van mit enni?


ne rinyálj, nincs mire.

2022. febr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%
Én is kerülöm at efféle embereket előző tipik magyar hozzáállás
2022. febr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!