Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha gyakran...

Mit tennétek, ha gyakran éreznétek magányosnak magatokat?

Figyelt kérdés
Hívnának különböző eseményekre, de nem lenne kedvetek menni, vagy csak inkább otthon lennétek a négy fal között, ha nem iskolában, vagy munkahelye vagytok? Ez baj, hogy így van?

2019. ápr. 28. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Téged hívnak valahova? De jó neked...
2019. ápr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én gyakran érzem magam magányosnak, de nem tudom megszüntetni.
2019. ápr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon magányos vagyok azt csinálom ami a legnagyobb örömet adja nekem, igazából én örülnék neki ha hívnának valahova, régebben hívtak is aztán néha el is mentem aztán meg szünt,ebben én is hibás voltam, de hát erre az ember később jön rá, mi lett volna jó?

Most ha hívnak valahol ami elég ritka sajnos egyedül csak a család szokott akkor mindig élek a lehetőséggel,ha pedig mások hívnának oda is el mennék szívesen.


Ez baj, hogy így van?


Ahogy érzed, ezt neked kell el dönteni, mi a jó és a rossz dolog?

Nem dönthetek helyetted, de szerintem nem annyira jó, mert sok dologból ki fogsz maradni, amit később meg fogsz bánni szerintem legalább is én így érzem.


21F

2019. ápr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem eddig nagyon-nagyon ritkán hívtak valahova, például az osztálytársaim sulidiszkóba. De az ilyesmi nem nekem való, biztosan nem tudnám élvezni és még a társaság is pocsék lenne. Egyébként sajnos vagy sem, mindig azt tapasztalom magamon, hogy pár óra leforgása alatt, minden körülmények között megunom az emberek jelenlétét, egyszerűen elkezdem érezni, hogy most egyedüllétre van szükségem. Kivételt képez ez alól talán a családom, habár itthon sokszor elvonulok a szobámba, szeretek egyedül lenni. Viszont lehet, hogy lenne olyan személy, akivel szívesen mennék ide-oda, több óra sem lenne sok belőle, csak még nem találkoztam vele. 18/L
2019. ápr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!