Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én annyira fáradtnak érzem...

Én annyira fáradtnak érzem magam mióta ilyem borús az idő. Nálatok ez hogy van? Annyira nehéz. Van hogy estefele elalszok egy orára, pedig ez abszolut nem jellemző rám.

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, mert a vizsgákrakészüléssel kéne haladnom...:( haladok igy is, csak lassan...nagyon lassan :(
2020. dec. 18. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogyassz nagyon sok gyümölcsöt és szedjél multivitamint, a fáradtságot okozhatja vitaminhiány. Vagy szellőztess a szobádban, lehet nincs elég oxigén és emiatt vagy fáradékony.
2020. dec. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%
1-es vagyok. Vagy igyál egy kis kávét, vagy teát, ami picit felpörget.
2020. dec. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg naponta legalágg fél órát sétálj a szabadban, lehetöleg gyors tempóban!
2020. dec. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
* legalább
2020. dec. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a tanulás miatt vagy fáradt. Az előzőek jókat írtak.

Ha szellőztetsz, ne bukóra nyisd az ablakot, hanem nagyra és ne legyen előtte függöny. Csak így cserélődik át a helyiség levegője.

2020. dec. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok gyümölcs, rendszeres, de változatos étkezés, vitaminokat szedj, szellőztesd a szobádat rendszeresen. Tarts szüneteket, pihentesd a szemed és az agyad. Mozogj, úgy napi fél vagy 1 órát. Ez lehet akár séta az erdőben/ természetben, vagy YouTube-os edzéses videó alapján.
2020. dec. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Ilyen idoben a kutya, macska is tobbet alszik.
2020. dec. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!