Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nem nyitsz ajtót a portásna...

Ha nem nyitsz ajtót a portásnak, miért teszed?

Figyelt kérdés
Postás vagyok és annak ellenére, hogy szoktam hallani a lakásból beszédet, lépteket stb, van hogy nem nyitnak ajtót. Ez miért lehet? Csak kíváncsiságból kérdezem.
2022. febr. 17. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
A szociális fóbia korát éljük.
2022. febr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor ha mondjuk épp nem vagyok felöltözve, vagy pizsiben vagyok, vagy csak simán nincs kedvem.
2022. febr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Vannak zárkózott emberek. Ne törődj velük. Gondolom értesített küldeménynél csöngetsz be. Hagyj értesítést. Ha nekik élvezet bemenni a postára és sorban állni, akkor tegyék azt.
2022. febr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noren1989 ***** válasza:
0%
Én pl k_rvára nem vagyok otthon, munkaidőben. De még a városban sem.
2022. febr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

Nekem görcsbe rándul, ha kopognak.


Olyan helyen lakok, ahol nem szívesen venném, ha a lakók bármelyike zavarna, ha meg nem várok senkit, akkor húzzon el a picsába.

2022. febr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Mert épp nem mek ki csúnyán
2022. febr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Átírta a kérdésben a szót a telefon, természetesen ott is "postás" akart lenni. Köszönöm szépen, 1-2 okra nem is gondoltam, például a szociális fóbiára, de a többi is érthető, én sem nyitnám ki egy szál alsónadrágban.
2022. febr. 17. 12:52
 8/10 anonim ***** válasza:
én nem nyitom ki mert van kulcsa, ha akar bejön
2022. febr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert mondjuk hetente van rablas, betores a kornyeken es napi 15 reluxas, kerdezobiztos, koszoruscigany csonget be.
2022. febr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Postán a sötét középkorban élő emberek intéznek ügyet, - olyan emberekkel pedig nem tartok kapcsolatot, tehát nem lehet semmilyen oka arra a postásnak, hogy keressen. Egyszer becsöngetett hozzám - még régen - egy nő, aki csak annyit mondott a kaputelefonba, hogy "A postától vagyok!" Beengedtem, aztán úgy jött fel az emeletre hozzám, ahogyan hozzád! Ekkor megfogadtam, hogy SENKINEK nem veszem fel többé a kaputelefont, ha nem egyezteti előttem azt, hogy adott napon, adott órakor óhajtaná tiszteletét tenni nálam. A kaputelefon lényegében non-stop lóg - leemelve - a fal mellett, tehát, ha akarnám, sem tudnám elkövetni azt a hibát, hogy felvegyem! Nem érdekelnek az erőszakos, tolakodó emberek, - oldják meg más bevonásával a problémáikat!
2022. febr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!