Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy középiskolai portásnak...

Egy középiskolai portásnak mik a feladatai?

Figyelt kérdés

Mennyit keres, mennyit kell dolgoznia?

Gondolom nem olyan húzós a dolog.

Huszas évei végén járó férfit fölvehetnek?


2018. jan. 20. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sutyiban kiengedni a diakokat boltba meg cigizni 😃
2018. jan. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a legesélyesebb az, hogy közmunka keretein belül felvesznek téged...öcsém 1 évig dolgozott így, közben ígérgették neki, hogy lehetséges, át tudják venni közalkalmazottnak, végül semmi nem lett belőle, lelépett...utána odakerültem én is 3 hónapra, mert nekem sem volt munkám.


igazából bármit csináltathatnak veled. suli időben nyilván az, amit az első leírt, szünetben ellenőrizni a diákokat, hogy csak az mehessen ki az iskolából, akinek erre engedélye van(külsős óra, vagy épp ha vége van az óráinak).

de engem például volt, hogy hivatalos papírokkal küldözgettek át a munkaügyi központba, önkormányzathoz.

reggel nekem kellett az iskolát nyitni. gondnoknak segíteni...volt, hogy reggel söpörtem az udvart, de ami a legjobb...ha éppen nincs semmi dolgod, ülsz és nézel ki a fejedből. 1-2 hétig el lehet foglalni valamivel magad. én bevittem az iPad-emet, és neteztem főként, de egy idő után már attól is agybajt kaptam, rendszeresen leléptem hamarabb(6-14-ig volt a munkaidő), persze nekem már folyamatban volt ekkor egy rendes munka ügyintézése, szóval kb. szartam az egészbe.


talán lehet egy pozitívuma a dolognak, hogy igen jó kapcsolatokat ki lehet alakítani a diákokkal(lévén, amit az egyes is ír, nyalják a segged, hogy kiengedd őket cigizni, boltba).


nekem mondjuk ez annyira nem imponált, a mostani 18 év alatti generációtól undorom van, pedig én se vagyok 25nél több...szerintem nem egy jó közeg...

2018. jan. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!