Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tisztán emlékeztek a múltatok...

Tisztán emlékeztek a múltatok történéseire?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy volt egy elég nagy törés pont az életemben (már évekkel ezelőtt történt), azóta se vagyok igazán önmagam (vagy az vagyok, de már totál nem olyan, mint az előtt). A lényeg, hogy azóta próbálom felidézni (mostmár inkább csak a szép emlékeket), de egyszerűen nem ugranak be még csak beszélgetés foszlányok sem, 1-1 kép beugrik, hogy kikkel hol voltam, de ennél több nem (az sem hogy mit éreztem akkor), mintha azok a dolgok nem is velem történtek volna. Van így más is ezzel? Miert lehet? Számomra ez kicsit ijesztő vagy inkább szomorú.
2022. febr. 17. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. ☹️ Én is ezt érzem jó ideje, nem találom a helyem a világban. Milyen törés volt az életedben?
2022. febr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, és nem normális, ami veled van. Persze kérdés, hány évesen volt a "törés".
2022. febr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Humor Herold ***** válasza:
100%
Hát nekem jó memóriám van, én kb. 6 éves koromig elég jól feltudom idézni a főbb történéseket. Előtte lévő időszakkal vagyok úgy ahogy te írtad foszlányok,egy egy kép beugrik.Hisztik, bőgések, örömpillanatok :)
2022. febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát őszintén szólva eléggé úgy életem az életet, hogy élj a mának :D csak nem vettem észre, hogy mások lelkén ezzel átgázoltam, és egyedül maradtam, amit nagyon nehezen éltem meg, persze ezért senki mást nem hibáztathatok. Összeségében olyan események gyűltek össze, amik ehhez vezettek csak egyszerre szakadtak a nyakamba. Nem mondom, hogy nem kellett egy nagy pofon az élettől, hogy jobb emberré váljak, csak kicsit padlóra küldött. 25 voltam abban az időszakban. Egyszerűen csak minden emlék total elhalványult és tényleg, mintha csak valaki mesélte volna őket és nem is én eletemhez tartoznának
2022. febr. 17. 20:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérdező: Nem tudom mennyire súlyos, de ha nem tudod feldolgozni, akkor szakember segíthet. Én is sok dolgot rontottam el, sokakat bántottam meg. Ha a mindennapjaidban gátol ez, akkor lehet, hogy anitdepresszáns kell.
2022. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lehet az segítene, mert azóta jöttek új emberek az életembe és tök másképp állok már a dolgokhoz, emberekhez. Csak hiányzik sok minden, bánok sok mindent, és erre gondoltam, hogy nem tudtam feldolgozni és az agyam “blokkolhatja”?
2022. febr. 17. 20:15
 7/11 Humor Herold ***** válasza:
100%

Vagy élhetsz is a jelenben és nem foglalkozol a múlttal.Jobb ez így mintha fordítva történt volna.Mármint végig mentél egy úton és jobb emberré váltál saját magadhoz képest, erre gondolj.Tanultál a hibákból,tapasztaltabb vagy,érettebb. Nem ragadtál meg azon a szinten, tudtál fejlődni,változni.

A legtöbb embernek van szégyellnivalója a múltjában.

2022. febr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6: Mi volt olyan nagy törés? Persze nem muszáj elmondanod, ha nem akarod.
2022. febr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hat a legrosszabb az volt, amikor ex megosztott rólam egy intim fotót, illetve feltörte a Fb-fiókom és olyan dolgokat osztott meg rólam mindenkivel, amikhez senkinek nem lett volna köze. Aztán volt, aki alapból gáznak tartotta a szitut es kerülni kezdtek, voltak akiktől meg én távolodtam el, mert szégyelltem magam es jobban éreztem magam egyedül. De emellett történt még par dolog, ami bántott sokáig, es már odáig jutottam akkor, hogy a valóság is összefolyt a tulgondolasaimmal, de úgy érzem nagyjából túl vagyok ezeken. Csak probalnék a szép emlekekből táplálkozni, de egyszerűen nem emlékszem rájuk igazán.
2022. febr. 17. 20:36
 10/11 anonim ***** válasza:
9: Temetkezz pozitív értelemben azokba a dolgokba, amiket szeretsz csinálni. Magyarul, amik pluszt adnak. Ezen kívül zárj ki mindent. CSAK olyan dolgokat csinálj, amit szeretsz.
2022. febr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!