Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a következő...

Mi a véleményetek a következő állításról? Aki nem becsül meg, az nem is érdemel meg.

Figyelt kérdés

2022. febr. 19. 09:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Ez elég egyértelműen igaz.
2022. febr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
7%
Végletesen egoista, önző szemlélet a másikkal szemben.
2022. febr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14%
Ahhoz h vkit megbecsüljek, annak a vkinek érdemesnek kell erre lennie.
2022. febr. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%

#3


Egyetértek.

2022. febr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

#3


Bár inkább nem igazán értek egyet. Mi alapján értékes a másik? :)


Egy alkoholista, züllött pasinak egy iskolázatlan prosti, aki kinyalja a fenekét, (szó szerint) biztosan értékesebb, mint egy konzervatívabb, de tanult nő.


Velem meg fordítva van.

2022. febr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm
2022. febr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

#3: Ha valakit nem tudsz/akarsz megbecsülni, akkor nem kéne vele lenned, hanem keresned kéne egy erre érdemesebbet.


Nem is értem, hogy létezhetnek olyan emberek, akik beleragadnak egy rossz kapcsolatba. Én addig kerestem az igazit, amíg meg nem találtam azt, akivel kölcsönösen értékeljük, becsüljük, tiszteljük, szeressük egymást. Egyszerűen van egy elég egyértelmű és határozott határ, aminél ha kevesebbet kapok, akkor én már ott se vagyok. Természetesen cserébe én is ugyan annyit adok, amennyit el is várok, hogy kapjak. És mivel elég egyértelmű volt, hogy mit akarok és nem érem be kevesebbel, így elég gyorsan ment a szűrés és 25 éves koromra megtaláltam a társam, akivel azóta is együtt vagyunk, már 8 éve.

2022. febr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az élet elég gyakran cáfolja, lásd a sok elnyomó kapcsolatot, ahol az illető barátja/barátnője/férje/felesége bántja az illetőt. Bár ott is igaz, hogy nem érdemelné meg, de ez általában nem így működik.
2022. febr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#5 emberfüggő teljesen, bármeddig kilehet tekerni a gondolatmenetet, mindig oda jutunk h kettő vagy többféle opció lesz
2022. febr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igaz, bár az éremnek két oldala van...
2022. febr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!