Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell beszólni azért,...

Miért kell beszólni azért, mert sok az ablak az új házunkba?

Figyelt kérdés

A párommal vett egy házat, amit teljesen felújítunk. Akik eljönnek- család, barátok megjegyzéseket tesznek pl" De jól megy nektek " "Van ám pénzetek ablakra" "jó sokat kell ablakot mosni itt"

Egyébként tény, hogy az átlag házakhoz képest több az ablak, üvegajtók de ez miért ekkora baj vagy csak az irigység? Nem szeretem a sötét helyeket, pénz pedig volt rá.

Mit reagálnátok az ilyenre?



2022. febr. 22. 17:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően semmit. Vagy maximum annyit, hogy nekünk így tetszik, azért választottuk ezt.
2022. febr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a természetes fényt. Ennyi elég.
2022. febr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
100%

Nagyon utálom amikor a családtagjaim nem tudnak örülni az örömömnek és megjegyzéseket tesznek. Csak az irigység beszél belőlük. Én nagyon nehezen de az évek alatt elengedtem ezt. Nem foglalkozom velük. Úgy vagyok vele, hogyha foglalkoznék velük azzal csak még jobban piszkálnának.

Azzal hogy nem érdekel, eléggé feldühítem őket és az nagyon vicces 😂

Javaslom, hogy te is tegyél hasonlóan :)

2022. febr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne rugózz ezen. Nyugodtan mondd meg, hogy nektek így tetszik. Ez a ti lakásotok különlegessége, miért csodálkozol, ha észreveszik? De ha eszedbe jut, válaszolhatsz valami frappánsat.
2022. febr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%
Irigyek. Fogadjunk legtobbnek lakása nincs, nemhogy haza, azert pattognak ennyire.
2022. febr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%

"tény, hogy az átlag házakhoz képest több az ablak, üvegajtók de ez miért ekkora baj vagy csak az irigység? Nem szeretem a sötét helyeket, pénz pedig volt rá.

Mit reagálnátok az ilyenre?"


Ezt:

tény, hogy az átlag házakhoz képest több az ablak, üvegajtók de ez miért ekkora baj vagy csak az irigység? Nem szeretem a sötét helyeket, pénz pedig volt rá.

2022. febr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Ezek az emberek mindenképp ilyen megjegyzéseket tennének, ilyen a személyiségük. Mindegy, hogy ablak, vagy szauna vagy csak magas belvilág, valamit úgyis kiszúrnának.
2022. febr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%

Verte meg őket az irigység

meg a rivotril

2022. febr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
48%
Sok kicsi ablak valóban hülyén néz ki, ellenben a hatalmas, lehetőleg egybekötött, padlótól plafonig tartó üvegfalak baromi jól mutatnak. Pl. ha a nappali a sarokszoba, akkor lehet akár 2 fal helyett is végig üveg. Mondjuk 3-3 hatalmas üvegtábla formájában. Ha ehelyett van 6-7 kicsi obi-ban vett műanyagablak, na az tényleg nagyon hülyén mutat.
2022. febr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más és más tetszik. Ezt előre lehet tudni, bármit lép az ember az életben. Bele lehet kalkulálni, és csak annyira eltérni az átlagtól, hogy még elviselhető mennyiségű kritikát kapjunk. Hogy kinek mennyi a még elviselhető, az változó. Általában minél inkább felnőtt valaki, annál kevésbé akad ki azon, ha valaki kifejezi a nemtetszését, az egyet nem értését.
2022. febr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!