Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki az akinek volt már fiatalon...

Ki az akinek volt már fiatalon életcélja, mi akar lenni ha nagy lesz?

Figyelt kérdés

Tudom valakinek család az életcélja, sikere de ez most nem számít bele a kérdésbe-szavazásba. Ezt kérem figyelmen kívül hagyni!


Arra különösen kíváncsi vagyok életév és nem szavazást tekintve. Ha gondolod írd meg mivel foglakőzól mi az életed.



2022. febr. 24. 10:05
A kérdező szavazást indított:
(nő vagyok) Nekem már tizenévesen (5 -19 éves kor) volt már konkrét életcélom elképzelésem és abba irányba is mentem az életben és sikeres lettem.
(férfi vagyok) Nekem már tizenévesen (5 -19 éves kor) volt már konkrét életcélom elképzelésem és abba irányba is mentem az életben és sikeres lettem.
(nő vagyok) Nekem később jött meg az életcélom, találtam meg az igazi helyem az életben, leírom kommentbe, hogy pontosan mikor.
(férfi vagyok) Nekem később jött meg az életcélom, találtam meg az igazi helyem az életben, leírom kommentbe, hogy pontosan mikor.
(nő vagyok) Soha nem találtam magamnak az igazi életcélom, ennek eredménye nem is vagyok sikeres az életemben nem vagyok boldog, elégedett.
(férfi vagyok) Soha nem találtam magamnak az igazi életcélom, ennek eredménye nem is vagyok sikeres az életemben nem vagyok boldog, elégedett.
21 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

18 éves fiú vagyok.

Gépjárművezetői szakoktató szeretnék lenni, egyszer szeretnék egy saját autósiskolát is nyitni ha összejön.

Most gimnáziumba járok, az érettségi és a betöltött 23. életév a feltétele.

Nemrég tettem le a C, most kezdem majd az E kategóriát, addig kamionozni szeretnék, amíg be nem töltöm a 23-at🤷‍♂️

Szerintem nem valami megvalósíthatatlan elkézelés, valószínűleg sikerülni fog ezeket elérni🤞

2022. febr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
20 éves lány vagyok, és még mindíg nem tudom mit kezdjek magammal :/
2022. febr. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

30 éves leszek idén, de még mindig ugyanaz a céltalan, buta srác vagyok, aki 19 évesen is voltam...

Gyakorlatilag, csak a hobbijaim miatt nem vagyok még a másvilágon! Ezekért érzem úgy, hogy van értelme levegőt szívnom...

Amibe csak belefogtam eddig, hogy próbálják előretörni az életben, mind csúfos kudarccal végződött...

Akiknek viszont sikeres életük van vagy tudják az életük célját, nekik sikeres életet kívánok!

2022. febr. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!