Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elég semmirekellő életet...

Elég semmirekellő életet éltem eddig, mostanában rászántam magam hogy elmegyek végre dolgozni de nem akar összejönni, mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Huszonévesen még sose dolgoztam, lassan végzek az egyetemmel és mivel nem nagyon vannak óráim már, úgy döntöttem elmegyek végre dolgozni, mégha csak diákmunkát is egyelőre. Jelentkeztem iskolaszövetkezethez de nem nagyon kapok munkát. Nem nagyon találok megfelelőt. Hogy ne legyek így egy semmirekellő aki csak szarakodik és lébecol, ha nem találok munkát vagy nem kapom meg a munkát? Mit rontok el?
2022. febr. 13. 07:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Semmi, a diákmunka behalt az elmúlt 2 évben a Covid miatt, mert az iskolák olyan extrém szabályokat meg kitételeket hoznak, hogy a szövetkezeteknek nem éri meg.


Azt kell itt tudni, hogy a diákszövetkezetek meg a felnőtt munkaerő-kölcsönzők egy és ugyanaz a cég/szervezet, csak más profil. Menj a felnőtt verzióhoz vagy jelentkezz egy cégnél közvetlenül. Mintha nem is járnál iskolába. Senki nem tiltja, hogy iskola mellett teljes állásod legyen.

2022. febr. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%

Talán igazam van,talán a te esetedben épp nem..

Azt figyeltem meg,hogy sok esetben az emberek azért nem találnak munkát,mert irreális elvárásaik vannak.

Az természetes,hogy mindenki a legideálisabbat szeretné.

A semmitől viszont a tökéletlen is jobb.

Egyrészt van jövedeled, másrészt a rossz tapasztalat is tapasztalat.

Egy nem megfelelő munkahely mellett is ráérsz jobbat keresni.

Én legalábbis mindig így csináltam.

Volt 1-2 igazán rossz munkahelyem,igaz nem sokáig.

De még ilyen helyen is lehet pénzt keresni és tanulni is.

2022. febr. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!