Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha felveszel egy pólót/farmert...

Ha felveszel egy pólót/farmert egy nap, akkor minden egyes alkalom után kimosod, akkor is ha nem kented össze, és nem lett koszos, de kimosod mert mégiscsak volt rajtad egy napig?

Figyelt kérdés
2022. febr. 26. 16:59
A kérdező szavazást indított:
Igen, minden alkalom után kimosom a ruháimat akkor is ha nem lett semmi baja
Csak akkor mosom ki egy nap után, ha aznap összekentem, bemocskoltam, amúgy felveszem utána is
Egy ruhadarabot 2-3-4 alkalommal is felveszek, ha nem koszoltam össze
36 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
99%
Azért nem mindegy, hogy póló vagy farmer.
2022. febr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy mosom naponta, semmi értelme nem lenne
2022. febr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
Hetente 1x mosok, meg fürdök, minek pazaroljam a vizet ember
2022. febr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Farmert addig hordom míg meg nem áll a sarokban.
2022. febr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ miről van szó. Pólót inkább egyszer, de sokszor 2x hordok. Farmert viszont simán hordok 3-5 alkalommal egy mosással, ha látszólag nem koszos vagy nincs kellemetlen szaga.
2022. febr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Pólót naponta, farmert 3-5 nap után cserélem és mosom. Szekrénybe csakis mosott ruha való.
2022. febr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Felsőt 1 napig, nadrágot 3-4 napig, kardigánt 2 napig hordok.
2022. febr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
Pólót, leggings-et igen, meg persze a fehérneműt. Pulóvert, szoknyát és farmert nem.
2022. febr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kék farmerjaim vannak hosszú rövidbe, sűrűn nem igen szabad mosni hamar ki fakul, viszont én a farmer nadrág alá nem veszek fel alsó gatyát, haza érek át öltözők otthoni nadrág stb, a levett farmer ki fordítom ki teszem az udvari szárítóra, szellőzik nap fény meg fertötlenit, amúgy 3 napig használok így, max akkor cserélem le teszem mosásba hogy ha épp fenéktöl vonalkodos lesz de ez ritka eset.
2022. jún. 23. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!