Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok róla, ha...

Ti mit gondolnátok róla, ha csak látásból ismerős emberek felköszöntetnének titeket a születésnapotokon/névnapotokon?

Figyelt kérdés
Ti mit gondolnátok, ha olyan ember, akit sokszor láttatok már ugyan (suli, egyetem, munkahely, tömegközlekedés, stb.), de még sohasem vagy csak nagyon minimálisat kommunikáltatok, felköszöntene titeket? Nektek jól esne vagy inkább furcsa, ijesztő, "stalker" gesztus?

2018. szept. 1. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi negatív dolgot nem látnék bele.
2018. szept. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kellemesen megdöbbennék, és átfutna a fejem, honnan a fenéből tudja mikor születtem, meg mi a nevem:D
2018. szept. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki.
2018. szept. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Fölösleges nyalizàs.
2018. szept. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha látásból ismer, ok, hogy a nevemet tudja valaki mástól mondjuk a suliból vagy a munkahelyről, de a születésnapomra ha ilyen jól emlékszik, az kicsit fura.
2018. szept. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az olyan embernek szimpatikus vagy vagy/és akar valamit tőled.


Engem pl hidegen hagynak mai napig az ünnepek. Alig 5 embert köszöntök fel szülinapján is, de ők szívemhez közel állnak.


25N

2018. okt. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Emlékszik mikor van a szülinapja? Emberek, a kérdezőt Facebookon köszöntötte fel a 742 ismerőse közül az egyik. Ez kicsit sem személyes gesztus, főleg hogy az oldal emlékezteti rá az embereket.
2018. okt. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!