Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rossz ember vagyok, mert nem...

Rossz ember vagyok, mert nem fogadok be ukrán menekültet?

Figyelt kérdés

A nővérem szerint igen, hozzájuk most érkezett egy család. Nekünk is van 2 üres szobánk, és szerintük önző vagyok.


Én viszont félek vadidegenekkel megosztani az életem, a konyhám, a fürdőszobám. Van egy 11 hónapos kislányom, őt is féltem. Szükségük van segítségre, de ki tudja, hogy milyen emberek.


Bizonyos összeggel és csomagokkal már támogattam a menekülteket és fogom is ezután! A nővérem viszont teljesen lenéz :(



2022. márc. 2. 15:06
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
#22 Nem vagyok rasszista,de szerintem te roma lehetsz,ha ennyire magadra vetted
2022. márc. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
57%

Romák és afrikai országokból is jönnek át ukrajna felől menekültként emberek, de csak fogadjátok be őket.

Ja, ha kisgyerek is van, már nem lehet kitenni őket, csak szólok.

2022. márc. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:
39%
Hajrá Oroszország! Előre Kárpátaljáért!
2022. márc. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
0%
33 Egy kérdés,minden rendben?
2022. márc. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
A nővéreméknél nagyon elfajultak a dolgok, már lopás is történt, de szerinte még mindig én vagyok a hülye. Nem lát a saját buzgóságától…
2022. márc. 9. 12:23
 36/36 anonim ***** válasza:
Na ugye nem megmondtam, hogy lopni is fognak?
2022. márc. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!