Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kit mi hoz vissza a gyakorira...

Kit mi hoz vissza a gyakorira nap mint nap? Miért töltitek itt az időtöket, mit ad az életetekhez, hogy itt vagytok? Milyen gyakran jöttök vissza?

Figyelt kérdés
2022. márc. 3. 10:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Unalom. Komolyabb dolgokba meg nem tudok belekezdeni, mert hóót biztos, hogy akkor nyit be a főni.

De egyébként néha vannak érdekes kérdések, amin tényleg lehet normálisan vitatkozni + még értelmes priviket váltani.

2022. márc. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A depresszió hoz vissza, nagyonsok rossz történt mostanság....Halál, stb.
2022. márc. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Unalom
2022. márc. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Általában unalom.

Most az elmúlt napokban azon kaptam magam, hogy megállás nélkül a háborús híreket frissítgetem - akkor már inkább jövök ide, a lelki békémnek jobb.

2022. márc. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Érdekesek az itteni emberek és a gondolataik
2022. márc. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Metionin ***** válasza:
100%
Az unalom. Mindig ebédidőben jövök fel vagy ha üresjárat van a munkában, várakoznom kell, ilyesmik. Készenlétben kell állnom, ezért nem kezdhetek bele semmi értelmesbe, szóval marad a gyakori :D
2022. márc. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy 5-n kívül mindenki unatkozik. 🤔

El is űzi az unalmat az oldal látogatása?

2022. márc. 3. 13:08
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az anonimitás hogy elmondhatom úgy a véleményem anélkül tudnák ki vagyok.

Sok kérdésem volt már,sokat segített.

Egyébként szoktak lenni jó kérdések

2022. márc. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Unaloműzés (általában beválik), kíváncsiság: mostanában több olyan kérdés jött szembe velem, amelyik tetszett, pozitívan kiemelkedett a többi közül, és végre kevesebb a provokatív kérdés is. Valamint egyfajta megszokás is már, és tetszik, hogy anonim módon mondhatom el a véleményem, anélkül, hogy engem társítanának hozzá.

Igazából (sok) pluszt nem ad az életemhez, mégis itt vagyok majdnem mindennap egy kb. félórát, és válaszolgatok ebben a témakörben.

2022. márc. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Próbálok segítőkészen válaszolni (mert jól esik), ami néha élcnek/trollnak tűnik, de még a bolondosabb válaszaim is ilyen rejtett (ál)okosságok szeretnének lenni. :)

Meg kicsit uncsi, ja. :))

2022. márc. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!