Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Esetleg az Ukrán menekült...

Esetleg az Ukrán menekült krízis koordinálásában, megoldásában aktívan résztvevő személy van itt?

Figyelt kérdés

#menekültek, Ukrajna krízis, Budapest
2022. márc. 4. 19:47
 1/7 vantel ***** válasza:
0%

Láttad a híradásokat melyik kasztba tartozók vannak többségbe?

Elgondolkodtató!

2022. márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem látok híradót mert nem vagyok TV közelben de ugyanakkor átérzem a súlyát a jelenlegi helyzetnek ( figyelem a szituációt csak mobilon, kevesebb infó de a lényeg megvan )


Köszönöm hogy szóltál, értelek / most jönnek a dühöngők, gondolom../ az az igazság, hogy kb mostanáig nagyjából így gondolkodtam én is / mea culpa/ DE

és itt jön a DE: ha icipicit belegondolsz esetleg valaki pont a te segítségedre szorul.


Emiatt írtam ide.

2022. márc. 4. 20:31
 3/7 vantel ***** válasza:
100%

A nemzetközi egyezmények ilyenek. Nem tesz különbséget menekülő és új gazdatestet kereső között.

Legmagasztosabb cselekedet ,ha embertársunknak tudunk segíteni!

Ésszel kell tenni!

Legjobb ,ha saját életterünkben segítünk. Ismeretségi körünkben,mindennapos tartozkodási helyünk környezetében.

2022. márc. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
....."gazdatest"....
2022. márc. 4. 21:05
 5/7 anonim ***** válasza:
34%

6

Ez tény hogy sok kárpátaljai magyar jön át úgy, hogy ott nincs is háború, meg magyar állampolgárként nem számítanak menekültnek ők mégis követelik az ingyen lakást meg a többit. Elég gyomorforgató. De mit is várhatnánk ezektől.

2022. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Anion, nem értek egyet veled, mert Ukrániában élő magyarok nem követelőzni jönnek, csak nagyon félnek az őket is utolérő háborútól.

Követelőzőről még nem hallottam, de a félelem borzalmas.

Nehogy téged is a sorsod ilyen helyzetbe sodorjon. Vajon lesz e aki neked akkor segíteni akar???

2022. márc. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#3

Jól megfogta a lényeget. A gazdatest kifejezés pedig kicsit sem túlzó.

2022. ápr. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!