Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A woke-izmus újabb fázisba...

A woke-izmus újabb fázisba lépett?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi nőnek képzeli magát, akkor arról ugye tilos kimondani, hogy ő attól még férfi. Most a legújabb reklámokban már szépnek próbálnak bemutatni ronda embereket:


https://www.youtube.com/watch?v=_XOa7zVqxA4


Ez alapján kb. a 90 éves nagyinak bókolni kéne? XDDD


Oké, senki se tehet róla, ha nem szép, de ha úgy tesz, mintha az lenne, és próbál másokat meggyőzni róla, hogy az, az kb. ugyanaz, mint amikor a férfit nem lehet férfinak hívni, ha nőnek hiszi magát.


A woke-izmus teljesen el fogja törölni a józan észt, a szépségideálokat, és egy teljesen hamis világban fogunk élni?



2022. márc. 5. 17:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
35%
Emberi hulladék vagy, aki káros a társadalom fejlődő részére. Mentségedre szóljon, hogy valószínűleg ezt nevelték beléd.
2022. márc. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
#1: Tehát igazat adsz nekem? Már a szépet se lehet szépnek tartani?
2022. márc. 5. 17:39
 3/21 A kérdező kommentje:
Egyébként nem lehet, hogy az a probléma, hogy ezeknek az embereknek nincs önkritikája? Hogy nem a világgal van probléma, hanem velük?
2022. márc. 5. 17:40
 4/21 anonim ***** válasza:
27%
#2 Nem és nem. Egyszerűen viccet űzöl és kárörvendesz 0 empátiával miközben nem vagy hajlandó egy kicsit sem tekintettel lenni ezekre az emberekre.
2022. márc. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#4: Empatikus vagyok. Nem szoktam gúnyolódni másokon, még a hátuk mögött se. De amikor azt akarják eladni nekem, hogy milyen szép a ráncos öregasszony, vagy az elhízott feka nő, vagy a fiúnő, akkor elgondolkodom, hogy egyesek elméje nagyon elborult. Attól, hogy valakin nem gúnyolódom a szerencsétlensége miatt, még nem jelenti azt, hogy úgy teszek, mintha az nem létezne, vagy még inkább szexepil lenne.
2022. márc. 5. 17:45
 6/21 anonim ***** válasza:
30%
Ennél a kérdésnél a válaszaiddal együtt 0 empátia jelét mutattad és csak röhögsz másokon és gyúnyolódsz. Letagadod a nyílvánvalót.
2022. márc. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%
Igen. Nemsokára már az jön, hogy vakokat is alkalmazni kell buszsofőrnek.
2022. márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#6: Akinek van egy csöpp esze és önkritikája, az tudja, hogy egy ráncos öregasszony már nem szép. Ezt maguk az öregasszonyok is tudják. Már amelyiknek van esze és önritikája.
2022. márc. 5. 17:48
 9/21 anonim ***** válasza:
61%
Nem emlékszem az utolsó alkalomra, hogy valakinek azt mondtam volna, hogy kövér, rondák a fogai, csúnya, nem öltözködik a korához illően, túl férfias nő stb. Mégis milyen szituációban és miért kellene ehhez hasonló megjegyzéseket tennem bárkinek is? Konkrétan ezeket mondták el a videóban is. Senki se mondta, hogy hazudj. Egyszerűen ne foglalkozz olyan dolgokkal, amikhez nincs közöd.
2022. márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#7: :)))
2022. márc. 5. 17:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!