Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Közvetetten be lehet-e lépni...

Közvetetten be lehet-e lépni a fázisba (tudatos álmodás), hogyha álmomban fekszem le aludni hozzá?

Figyelt kérdés

2021. dec. 19. 19:45
 1/5 Grimfox ***** válasza:
Nem tudom pontosan, de nem hiszem. Amikor álmomban lefekszek aludni, akkor általában vagy visszaváltok álomtalan állapotba/mélyalvásba, vagy felébredek ténylegesen. Általában ha valami félelmetes, vagy ijedtséget okozó történik, akkor váltok át tudatos álomba. Néha akkor is, amikor olyan mozgásra vagyok képes, amire tudom, hogy csak álomban fordul elő. Persze mindenkinél más lehet a "trigger", de ha álmodban fekszel le aludni azzal a céllal, hogy belépj, akkor már eleve tudatosan álmodsz.
2021. dec. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább ébrenlétben fekudj le aludni es ugy lepj be a fázisba
2021. dec. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ketteske: A kérdésben említett dolog spontán történt, miután este megnéztem a fázisról szóló dokumentumfilmet.
2022. jan. 7. 16:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Álmodba minek fekszel le aludni, ha már eleve álomba vagy? Álombéli álom olyanról még nem hallottam, különben is felesleges, hiszen máűr álomba vagy

Egyébként a Fázis filmben hol tanácsolnak olyat hogy álomba feküdj le aludni mert én nem láttam sehol

2022. jan. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Minek feküdnél le az álmodban? Egyébként igen, velem pár napja történt olyan hogy álmomban elaludtam és egy nagyon furcsa, pár másodperces tudatos álom-szerűséget álmodtam.
2022. jan. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!