Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A woke-izmus újabb fázisba...

A woke-izmus újabb fázisba lépett?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi nőnek képzeli magát, akkor arról ugye tilos kimondani, hogy ő attól még férfi. Most a legújabb reklámokban már szépnek próbálnak bemutatni ronda embereket:


https://www.youtube.com/watch?v=_XOa7zVqxA4


Ez alapján kb. a 90 éves nagyinak bókolni kéne? XDDD


Oké, senki se tehet róla, ha nem szép, de ha úgy tesz, mintha az lenne, és próbál másokat meggyőzni róla, hogy az, az kb. ugyanaz, mint amikor a férfit nem lehet férfinak hívni, ha nőnek hiszi magát.


A woke-izmus teljesen el fogja törölni a józan észt, a szépségideálokat, és egy teljesen hamis világban fogunk élni?



2022. márc. 5. 17:33
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
#9: A videóban éppen hogy szexepilt próbálnak faragni a rondaságból. Ez a probléma, nem az, hogy valaki előnytelen külsejű.
2022. márc. 5. 17:50
 12/21 A kérdező kommentje:
#7-es, igen, el tudom képzelni, hogy a woke kretének majd verik az asztalt, hogy milyen jogon diszkriminálják a vakokat a buszvezetésnél. :)))
2022. márc. 5. 17:51
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ebben is kettős mérce van, ahogy a woke-izmus minden területén: a ronda vagy alacsony férfiak elfogadása nem érdekli őket.
2022. márc. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
#13: Igen, ez a másik. Mindig csak a nők áldozatok, de a sörhasú, kopaszodó, szemüveges férfiak, pattanásos tinik miért nem érdekelnek senkit? Ja, mert azok férfiak. És még ezek szexistáznak le másokat...
2022. márc. 5. 17:53
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igenis vannak szép öregek. Egy fiatal lehet nem fog szexuálisan vonzódni hozzájuk, de ettől még a korukhoz illően lehetnek kimondottan szépek esztétikailag. De amúgy se értem, hogy mit akarsz. Az emberek ne érezzük jól magukat a bőrükben és bújjanak el a szekrényben, ha már túlléptek a testük fénykorán? Szégyenkezzenek és mondogassák, hogy "jajj, de ronda vagyok"...? Vagy érezze szarul magát, akinek rés van az első két foga között és legyen kötelezző megcsináltatnia? Szerintem konkrétan tök aranyos tud lenni az a kis rés, én egyáltalán nem tartom csúnyának. Vagy itt csak a te véleményed a mérvadó?
2022. márc. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
#15: Nem, senkinek se kell szégyellni magát. Csak ne próbáljon szexepilt faragni a rondaságból, és megkövetelni, hogy mások is szexinek lássák. Érdekes, nagyanyámnak van önkritikája, ő nem gondol ilyeneket magáról. Érdekes módon ő nem is csinál ebből ügyet, egy bizonyos kor fölött már nem illendő azzal foglalkozni, hogy valaki mennyire szép.
2022. márc. 5. 18:11
 17/21 anonim ***** válasza:

Tehát, ha valaki békében él a testében és jól érzi magát benne, akkor az szexepilt próbál faragni belőle, ami rossz. Mert konkrétan ennyi volt a reklámban, emberek arról beszéltek, hogy jól érzik magukat a bőrükben.


"egy bizonyos kor fölött már nem illendő azzal foglalkozni, hogy valaki mennyire szép"


Ez szerintem meg konkrétan f szság. És nem hazabeszélek, mert nő se vagyok, meg öregnek se érzem magam 26 évesen.

2022. márc. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
#17: Nem, a videó készítői akarják szexinek beállítani ezeket az embereket, a woke-ok támogatásával, mert az egész az ő gondolkodásmódjukat tükrözi. Az pedig elég szánalmas tud lenni egy bizonyos kor felett, ha valaki a szépségével foglalkozik. Egy idősödő embernek legyen már tartása, büszkesége.
2022. márc. 5. 18:29
 19/21 anonim ***** válasza:
91%

Én nem voltam valami szerencsés a genetikai lottón, vagy úgy is mondhatnám, nem osztott az élet túl jó lapokat😃.

Ez, az egész fiatal koromra, az egyész életemre rányomta a bélyegét. Csúfoltak, megaláztak, kiközösítettek a "szépek", pedig én nem csináltam semmit, csak voltam. Ha már régebb óta lett volna ilyen kampány, akkor lehet az én életem is máskép alakult volna és nem lennék egy zárkózott, komplexusos, lelki nyomoronc.

2022. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha >szerinted< nem szép, akkor >te< ne nézd. Többet belemagyarázni felesleges, és téged minősít.
2022. márc. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!