Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki szokott szemetelni?

Ki szokott szemetelni?

Figyelt kérdés

Ha szemetelsz miért teszed?


Ha nem szemetelsz miért nem?



2022. márc. 5. 23:42
A kérdező szavazást indított:
Szoktam szemetelni.
Nem szoktam szemetelni.
46 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem szemetelek, mivel úgy érzem, így is eléggé tele van szemetelve a környezetünk, nem akarok erre mégegy lapáttal rátenni... Nem mintha sokat érne az én tevékenységem, de sok kicsit sokra megy, szóval ha van még rajtam kívül sok ilyen ember, akkor talán javíthatunk a rohamosan romló tendenciát követő bolygónk minőségén...
2022. márc. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Csak a lakáson belül, mert egy kuka van, az is kicsi. Én meg lusta vagyok mindenért odarohanni. Ha rámjön, akkor fogom a kukát és beledobálok mindent, amit kell.
2022. márc. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
a cigányok
2022. márc. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Sosem szemetelek, így is ocsmány ahogy kinéz a környék sajnos. Egyedül amit eldobok az pl bananhéj, almacsutka.. de az nyilván más.
2022. márc. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%

Én szándékosan szoktam, és a sittet is közterületre hordom a szomszédos utcákba / elhagyatott állami épület mellé!


Miért?


A 196 ezer forintos éves építményadóért amit az önkormányzat fizettet velem!


Költsék takarításra!

2022. márc. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

Nem szemetelek és ha véletlen megtenné mellettem akivel épp vagyok, akkor azonnal számon is kérném rajta. Előfordult már, hogy felvettem egy barátom eldobott cigijét a földről és passzív agresszívan vittem magammal az első kukáig.


Legfeljebb annyit szoktam szemetelni, hogyha a zsebemben turkálva kiesik egy zsepicafat, akkor azt nem mindig veszem fel a földről. De egy teljes zsepit már igen.

2022. márc. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Nem szemetelek, mert nem vagyok suttyó és nem 60 körül van az IQ-m.


Általában elsétálok a szemetesig, ha pedig nincs a közelben, akkor berakom a táskámba a zsepit vagy a vizesüveget.


Szerintem az ilyen emberek otthon is szarban élhetnek, azért nem zavarja őket ha bokáig kell gázolni a szemétben.

2022. márc. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A túlnyomó többség nem szemetel, de bármerre is járok legyen az vízpart, erdő, utca, tér. Mindenütt találok szemetet ami nem valami szervesen pikk-pakk lebomló papírzsepi. Főleg, hogy még nem indult meg a zöld növényzet.

A legszebb amikor a folyó parton egy szemetesszákban össze van gyűjtve a szemét és otthagyva. Aztán kicsit árad a folyó és szépen szétszóródik. Kivitte a zsákot és abba rakta a szemetét, de el már nem vitte. De legalább így egy nejlonzsákkal több szemetet hagyott ott a többi szemetén kívül még. Kiábrándító a természetben túrázni vagy csak sétálni.


Szégyen ez az ország ebből az aspektusból! A szemetelés nem pénz, ha nem a környezethez való tiszteletteljes hozzáállás ami által az ember saját magához is.

2022. márc. 6. 18:09
 9/10 anonim ***** válasza:
32%

"A túlnyomó többség nem szemetel, de bármerre is járok legyen az vízpart, erdő, utca, tér. Mindenütt találok szemetet ami nem valami szervesen pikk-pakk lebomló papírzsepi. Főleg, hogy még nem indult meg a zöld növényzet."


Hát mert nem szemetelnek annyian, de takarítani meg senki se szokott!! Kérdezd meg azt is, hányan szoktak szemetet szedni, vagy mikor szedtek utoljára szemetet... Főleg az ilyen -60 IQ sok...

2022. márc. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
Suttyó roma purdék szoktak általában itt a házunk előtt. Kiissza az energia italt, a dobozt feldobja majd berúgja a házunk előtti sövénybe, ugyanígy a csokis, csipsz és papírt. Sajnos, vagy nem sajnos általában csak hónap elején van mit zabálni, utána kicsit nyugi van, de családikor tele vagyunk szeméttel.
2022. ápr. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!