Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy ismerősömnek egy (humán)...

Egy ismerősömnek egy (humán) doktorija mellett (állítólag) van közgáz doktorija is (kb. 15 éve). Az utóbbi doktori témájára viszont nem emlékezett...firtatásomra nyögdécselt valamit..(és hogy nagyon utálta). Hazudik?

Figyelt kérdés
2022. márc. 6. 09:47
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Egy doktorija biztosan van, mert a hivatalos okmányaiban benne van a 2 betű. (Új ismerős...ráadásul az ország másik végéből).
2022. márc. 6. 09:50
 2/15 A kérdező kommentje:
Hölgy az illető...már nem fiatal (én sem). Rosszul viselem, hogy nagyon fényezi magát...a szövegéből bárhonnan ha kiragadunk 10 mondatot, abból legalább 6-7 -ben önmagát dícséri (főleg a múltjára vonatkoztatva). Valamikor nagyon jól nézett ki (dögös volt)....abból még most is van valami (nyomokban). Dícsérem persze én is....mert még ha nem tenném, valamelyest érthető lenne, hogy ő dícsérje saját magát..de itt nem erről van szó.
2022. márc. 6. 09:58
 3/15 A kérdező kommentje:
...akkor miről is lehet 'itten' szó?
2022. márc. 6. 09:59
 4/15 anonim ***** válasza:
A doktoriknak utána lehet nézni. Főleg mióta PHD van. És ha 15 éve akkor nagy valószínűség szerint legalább a tézisei is fent vannak a neten. Keress rá googleval a nevére.
2022. márc. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Gyanús. Én nagyon lszrtam a diplomamunkáimat. De mindre emlékszem azért.
2022. márc. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Keresgéltem már a google-n a nevét beírva (úgy, hogy dr x y de nem találtam semmi közgázos (vagy közgazdasági témájú) idevágót. A másik doktorátusra vonatkozóan találtam néhány (nem sok) file-t. (a volt munkahelyi dolgai 'mentén').....de semmit, ami közgazdasági, gazdasági tárgyú/jellegű lett volna. Bizonyos adatok alapján 2009/10 környékén (vagy később) szerezhette (ha szerezte) a közgazd doktorit. (Gödöllőn?) Szt. I. egyetem(?)
2022. márc. 6. 13:42
 7/15 A kérdező kommentje:

Ezt a face oldalán találtam:


Végzett itt: Szent István University

2009. október

Mester-/posztgraduális képzés – Közgazdaságtudományok doktora és szálloda-idegenforgalom

2022. márc. 6. 13:47
 8/15 anonim ***** válasza:
pedig meg kéne lennie. Esetleg ha hozzá férsz arcanum adatbázis ott is érdemes szétnézni.
2022. márc. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
kösz, de azt se tudom,mi az...
2022. márc. 6. 14:38
 10/15 anonim ***** válasza:
Arcanum: [link] egy rakás koönyvtárban, és intézménynél hozzáférhető.
2022. márc. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!