Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy ismerősömnek egy (humán)...

Egy ismerősömnek egy (humán) doktorija mellett (állítólag) van közgáz doktorija is (kb. 15 éve). Az utóbbi doktori témájára viszont nem emlékezett...firtatásomra nyögdécselt valamit..(és hogy nagyon utálta). Hazudik?

Figyelt kérdés
2022. márc. 6. 09:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! - Találtam is dokumentumokat azokra az évekre, amikor feltehetően(?) ott tanult (sztem levelezőn...vagy min, de nem nappalin)...de nem tudtam megtekinteni a lapokat, mert "megtekintése előfizetést igényel" volt kiírva. Ha bemennék egy könyvtárba (Pl. Győr, Városi/megyei könyvtár, ott lenne lehetőségem megtekinteni (?)....igazából fizetnék is érte, csak nem tudom, gyakorlatilag ezt hogyan tudnám megtenni. Nekem valójában nem az a fontos, hogy doktorija legyen (kettő is....egy se)...hanem, hogy igazat mond -e.
2022. márc. 6. 19:39
 12/15 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a könyvtárat, hogy náluk van-e arcanum. De egy csomó helyen van. Meg van valami havi előfizetési díja is, nem tudom mosrt mennyi, nekem egy éves van és még nem telt le az egy év.
2022. márc. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom.
2022. márc. 6. 22:26
 14/15 anonim ***** válasza:
42%

"nagyon fényezi magát"

Nem akarok általánosítani, de nálam az ilyen emberek idővel nagyon leírták magukat, kb. az ellenkezőjét bizonyították emberileg/szakmailag.

2022. márc. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
...én sem tartom normálisnak...kíváncsi lennék/vagyok, mit kompenzál ezzel az állandó öntömjénezéssel...
2022. márc. 7. 00:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!